1 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları sizi bekleyen yeni gelişmeler var.. 1 Aralık 2017 Günlük burç yorumları sizlere, iş, aşk, kariyer ne vaad ediyor.

Bugün 1 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları daha bir heyecan ile bekleniyor. Yeni bir ay ve yeni yılın habercisi aralık, tüm Womist okurlarına mutluluk ve tüm dileklerin gerçekleşeceği bir ay olsun.

1 Aralık 2017 Koç Burcu

Bugün, zıt kutuplar burcunuzdan geçmekte. Sezgilerinizin daha güçlü olduğu bir gündesiniz. Sezgilerinize güvenerek yeni kararlar alabilirsiniz. Fakat karar aşamasına iş geldiğinde biraz dikkatli olmanızda yarar var. Yeme ve içme konusunda çok fazla aşırıya kaçırıyorsunuz. Bu durum sağlık anlamında sizi kötü etiketleyebilir. Bu yüzden yeme ve içmede aşırıya kaçmamalısınız. Bugün, aile içi ilişkiler gündemde olacak.

1 Aralık 2017 Boğa Burcu

Bugün boğa burçları için sıradan bir gün. Rutin geçen zamanlar içerisinde olacaksınız. Farklı heyacan ve gelişmelerden uzaksınız. Eğer ki kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız gereksiz harcamalardan uzak durun. Çünkü bu ara çok fazla gereksiz harcamalar içerisine girmeye başladınız. Kendinize daha fazla zaman ayırmaya çalışın. İsteklerinizi çok basit şekilde ifade edebileceksiniz.

1 Aralık 2017 İkizler Burcu

Yapmanız gereken işlere odaklanma zamanınız geldi. Eğer başarılı bir hayat istiyorsanız, gösterdiğiniz azmi sürdürmeniz lazım. Uzun zamandır görmediğiniz akrabalarınızın ani ziyaretleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durum sizin moral depolamanız adına hoşunuza gidecek. Zaman zaman endişeleriniz çıkabilir. Farak bu endişelerinizin yersiz olduğunu ve çok fazla takılmamanız gerektiğini söylemek isteriz.

1 Aralık 2017 Yengeç Burcu

Farklı ve yoğun duygu içerisinde olacaksınız. Özellikle özgür aşklar sizlere çok fazla çekici gelebilir. Karşınıza çıkacak kişilerden etkilenebileceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Değişik konular ilginizi çekiyor. Farklı ve değişik konular içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Bugün, ani ve şaşırtıcı olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Duygusal tepkiler vermeniz çevrenizdekileri çok fazla şaşırtmaya başlayacak.

  3 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları Womist Farkı İle

1 Aralık 2017 Aslan Burcu

Duygusal ve alınganlık zirve yaptığı bir gündesiniz. Çevrenizde ki kişilerin size söyledikleri çok fazla alınganlık yapmanıza neden olabilir. Ağlamaklı bir mod içerisindesiniz. Güne oldukça yoğun duygularla başlıyorsunuz. İlerleyen vakitlerde ise dayanılmaz bir hal içerisinde olmanız kaçınılmaz olacak. Kendinizi yenilemek adına kuvvetli arzulara çok fazla ihtiyaç duyacaksınız.

1 Aralık 2017 Başak Burcu

Son derece keyifli bir gün sizi bekliyor. İletişim trafiğiniz çok fazla olacak. Bu dönemde yakınlarınızla görüşebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli zamanlar geçirmeye başlayacaksınız. Çeşitli davet ve teklifleri bulacağınız bir gündesiniz. Birkaç teklifle karşılaşacaksınız. Bu teklifler sizlerin çok fazla hoşuna gitmeye başlayacak.

1 Aralık 2017 Terazi Burcu

Karşı karşıya kalacağınız olaylar duygularınızın artmasına neden olabilir. Hareket halinde olmak oldukça iyi gelecek. Çeşitli organizasyonlar içerisinde yer alacağınız bir gündesiniz. Hatta sürekli olarak telefonunuz çalacak ve davetlere katılacaksınız. Günün ilerleyen vakitlerinde farklı olaylarla karşılaşacaksınız. Bu durum hem keyifli olmanıza hem de karmaşık duygular içerisinde olmanıza neden olabilir.

1 Aralık 2017 Akrep Burcu

Kendinizi bugün çok iyi hissedeceksiniz. İyi duygularla güne başlayacaksınız. Dostlarınızı ve sevdiklerinizi özlemle anacağınız bir günde bulunuyorsunuz. Olaylara daha iyimser bakacağınız bir gündesiniz. Hatta sıkıntılı şeyler yaşasanızda gözünüzde çok fazla büyütmeyeceksiniz.

1 Aralık 2017 Yay Burcu

Parasal ihtiyaçlarınız artacak. Bu konuyla ilgili çalışmalarınız olabilir. Pratik işler yapma eylemi içerisine girebilirsiniz. Bütçenizi aşan yatırımlar içerisine girme kararı alabilirsiniz. Heves halinde olduğunuz bu konuda daha temkinli olmanızda yarar var.

1 Aralık 2017 Oğlak Burcu

Çevrenizde ki kişilerin tavırlarından hoşnut olmayacaksınız. Tavırlarına karşı tepki koyabilirsiniz. Kısa süreli bir gerginlik ortamı oluşabilir.

1 Aralık 2017 Kova Burcu

Düşüncelerinizde değişim var. Duygu karmaşası içerisine giriyorsunuz. Sizi çok rahatsız eden şeylerde kaçmak istediğiniz bir gündesiniz. Kafanızı dinleyebilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

  27 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları

1 Aralık 2017 Balık Burcu

Sevdiğiniz kişilerle ilişkilerde yeni bir boyuta atlayacaksınız. Günün ilerleyen zamanlarında heyecanlanmanıza neden olacak gelişmelerle karşı karşıya kalacaksınız. Duygularınızı denetlemeniz lazım. Hırslı bir durum içerisinde olmayın.

1 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları sizi motive etmesini temenni ediyoruz.

 

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: