13 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları iş, hayat, eğitim, aşk ve kariyer kararlarınızı verirken bir daha düşünmenize yardımcı olabilir.

13 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları bugün sizin için nasıl sürprizler hazırladı. Beklemeden yazımıza buyurun.

13 Aralık 2017 Koç Burcu

Sıkıldığınız bir gün olacak. Koç burçları için bugün farklı ortamlara adım atacağınız anlar olacak. Beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Mutsuz olduğunuzu çevrenizde ki kişilerde anlamaya başlayacak. Bu durumu izah etmek zorunda kalabilirsiniz. Fakat sadece bugün için böyle olacak. Diğer günleriniz sizin için daha güzel geçecek.

13 Aralık 2017 Boğa Burcu

Yakınlarınızla olan ilişkileriniz bozulmaya başlayacak. Bugün çok fazla empati duyacağınız bir gündesiniz. Olaylara farklı bakış açılarıyla yaklaşacaksınız. Yakın zamanda yeni bir iş görüşmesi yapmaya başlayacaksınız. Hedeflerinize yakın zamanda ulaşacaksınız. Emin adımlarla yolunuzu şaşmadan gitmeye devam ediyorsunuz. Hedeflerinizi gerçekleştirirken arkanızdan kuyunuzu kazmaya çalışan çok fazla kişi olabilir. Bu yüzden dikkatli olmanız da yarar var.

13 Aralık 2017 İkizler Burcu

Çok fazla agresif tavırları çevrenize yayıyorsunuz. Bu durum çevrenizde ki kişilerin rahatsız olmasına neden olabilir. Dijital ortamla ilgili yeni yeni projeleriniz var. Bu projelerinizi gerçekleştirmek adına biraz ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

13 Aralık 2017 Yengeç Burcu

Geçmişle ilgili sorunlarınız bugün fire verecek. Kafanıza bu durumu çok fazla takabilirsiniz. Özellikle borç konusunda sıkıntılar yaşıyorsunuz. Maddi sıkıntılarınız bir süreye kadar devam edecek. Bir dostunuz tarafından gelecek yardımla bolluğa kavuşmanı an meselesi olacak.

13 Aralık 2017 Aslan Burcu

Bugün, hasta ziyaretlerini yapacağınız bir güne adım atacaksınız. Kısa kısa yolculuklarınız olacak. Dostlarınızı ziyaret trafiği yaşayacağınız bir gün yaşayacaksınız. Dostlarınızı da memnun etmeye başlayacaksınız. Birkaç sıkıntılar haricinde her şey düzelmeye başlayacak.

  29 Kasım 2017 Günlük Burç Yorumları

13 Aralık 2017 Başak Burcu

Ailesel bir takım huzursuzluklar yaşanacak. Günün ilerleyen saatlerinde ailenizle bir anlaşmazlık durumu çıkabilir. Bir süreye kadar küskünlük yaşanabilir. Fakat kısa sürecek. Tekrardan eski yaşamınıza devam edeceksiniz.

13 Aralık 2017 Terazi Burcu

Aşırı iştahla uyanacağınız bir gün. Günün ilerleyen saatlerinde keyifli dakikalar geçireceksiniz. Uzaktan yeni yeni insanlar sizi ziyarete gelebilir. Yakın arkadaşlarınızdan gelecek bir habere çok fazla sevineceksiniz.

13 Aralık 2017 Akrep Burcu

Kötü bir rüya görerek güne başlayacaksınız. Gün içerisinde rüyanın etkisinde hala olabilirsiniz. İş temposuna ayak uydurma konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bazı anlaşmazlıklar aranızda olabilir. Çok fazla büyütmemeniz de yarar var.

13 Aralık 2017 Yay Burcu

Bugün, son derece uysal bir tavır içerisinde olacaksınız. Çevrenize pozitif enerjiler yayacaksınız. Çok mutlu olacağınız süprizler olabilir. Yakın çevreniz tarafından hediye alabilirsiniz.

13 Aralık 2017 Oğlak Burcu

Bolca iyilik yapacağınız bir gündesiniz. Sevdiklerin yüzünü güldüreceksiniz. Uzun zamandan beri yapmak istediğiniz bir iyiliği, bugün gün içerisinde gerçekleştireceksiniz. İçinizi huzur ve sakinliğin kapladığı bir gün sizi bekliyor.

13 Aralık 2017 Kova Burcu

Bugün, bakımlı bir görünüm içerisinde olacaksınız. Güne özenle hazırlanacaksınız. Oldukça hoş görünmeniz doğal olarak çevreniz tarafından da dikkat çekmeye neden olacaktır. Hayatınızla ilgili çok güzel şeyler yavaş yavaş olmaya başlayacak. Bir arkadaşınızla ilgili çok şaşırtıcı şeyler yaşayacaksınız. Yakın çevrenizde biri bugün ilerleyen saatlerde hasta olabilir. Hastalık haberini almanız biraz canınızı sıksa da üzülmeyin. Çünkü kısa süreli bir hastalık olacak.

13 Aralık 2017 Balık Burcu

Etrafınızda yer alan çoğu kişi ile dargın olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu durum canınızı çok fazla sıkıyor. Çünkü siz, kimseyle dargın kalmak istemiyorsunuz. Fakat bazı insanlar arkanızdan sizi vurduğundan dolayı onlarla barışmaya çok fazla yanaşmayacaksınız. Dargın olduğunuz bir kişi tarafından telefonunuz çalabilir.

  15 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları

13 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları ile her günün hayatınıza renk farklı bir tat katmasını diliyoruz.

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: