14 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları iş, hayat, eğitim, aşk ve kariyer kararlarınızı verirken bir daha düşünmenize yardımcı olabilir.

14 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları bugün sizin için nasıl sürprizler hazırladı. Beklemeden yazımıza buyurun.

14 Aralık 2017 Koç Burcu

Hayatınıza yeni bir heyecan katmaya başlayacaksınız. Bugün, ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekeği bir gün. Hayatınız da yeni heyecanlar başlıyor. Yönetici niteliklere sahip olan burçların, yönetici konumda olduğu bir iş imkanlar yaratacak. Yeni fikirler üretmeye başlayacaksınız. Yeni bir fikir üretecek ve bu fikriniz çoğu kişi tarafından olumlu bir tepkiyle karşılaşacak.

14 Aralık 2017 Boğa Burcu

İnatçı yanınızı bugün ortaya çıkartacaksınız. İnat ettiğiniz bir konuda başınıza ağrılar girebilir. Günün ilerleyen vakitlerinde sevgilinizle güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Evli olan boğa burçları da evde olmayarak güzel zamanlar geçirmeye başlayacak.Kısa süre zarfı içerisinde de güzel bir haberle karşı karşıya kalacaksınız.

14 Aralık 2017 İkizler Burcu

Enerjik bir ruh hali içerisinde olacağınız bir gündesiniz. Heyecanlı olacağınız güzel gelişmeler olacak. Bu gelişmeler sonrasında yeni yeni atılımlar içerisinde olabilirsiniz. Havanın güzelliğine aldanıpta kendinizi hemen dışarıya atmayın. Bu ara bünyeniz çok zayıf olduğundan dolayı ani rahatsızlık durumları söz konusu olmaz.

14 Aralık 2017 Yengeç Burcu

Karmaşık duygular içerisindesiniz. Ne yapacağınızı tam olarak bilmiyorsunuz. Size yönelik bazı kişiler tarafından kazık yeme durumunuz olabilir. Bu yüzden daha temkinli olmanızda yarar var. Aksi takdirde altından çok fazla kalkamayabilirsiniz.

14 Aralık 2017 Aslan Burcu

Çabaların karşılığını almaya başlayacaksınız. Çok güzel gelişmeler olacak. Uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir işiniz bugün garantilenmiş olacak.

14 Aralık 2017 Başak Burcu

Davranışlarınızı mutlaka ölçmeniz gerekir. Aşırı derece de fevri davranıyorsunuz. Zeki yanlarınız sürekli olarak çevrenizde ki kişiler tarafından beğeni topluyor. Bazı uygunsuz durumlar ortaya çıkabilir. Olaylara karşı bakış açınızı değiştirmeniz de yarar var.

  4 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları Womist Farkı İle

14 Aralık 2017 Terazi Burcu

Kibarlığınızın ön plana çıktığı bir gündesiniz. Bu durum çevrenizde ki kişilerin çok fazla hoşuna gidecek. Farklı bir ortamda yer alacaksınız. Özel bi davete ilerleyen saatlerde çağrılmanız mümkün olabilir. 

14 Aralık 2017 Akrep Burcu

Günün ilerleyen saatlerinde agresif olmanız mümkün olabilir. Agresif yanınız olayların daha büyük hale gelmesine neden olabilir. Yakın arkadaşlarınızla ilgili üzüleceğiniz bir haber alabilirsiniz.  Öfkenizi acılarınızı aklınızla yenebilmenin zamanının geldiği günlerden birisini yaşıyorsunuz. 

14 Aralık 2017 Yay Burcu

Nefret ettiğiniz bir kişiyle ilgili yine sinir olacağınız bir olay olacak. Sürekli olarak olaylara müdahale etme durumu canınızı çok sıkabilir. Çoğu zaman tepkisiz kaldınız. Fakat bugün biraz daha dişinizi gösterdiğiniz bir durum olabilir. Kısa süreli bir tartışma durumu söz konusu olabilir.

14 Aralık 2017 Oğlak Burcu

Özgürlük duygularınızın çok fazla kabardığı güzel dakikalar sizleri bekliyor. Birlikte olmaktan keyif aldığınız kişilerle bir araya gelebilirsiniz. İlerleyen vakitlerde uzaktan bir arkadaşınız sizi arayarak hal hatır soracak.

14 Aralık 2017 Kova Burcu

Başarılı zamanlara adım atıyorsunuz. Aklınıza koyduğunuz pek çok şeyi artık bugünlerde sorunsuz bir şekilde getireceksiniz. Her işin altından kalkacağınız zamanlara adım attınız.

14 Aralık 2017 Balık Burcu

Hayaller alemine daldığınız bir gündesiniz. Sürekli düşünen ve hayallere dalan bu haliniz çok sevilmeyecek. Aynı zamanda sevgilinizle bir konu yüzünden anlaşmazlığa gireceksiniz. Son dönemde her şeye alınganlık yapıyorsunuz. Sürekli her şey sizlere ters tepki yaratabiliyor. Kısa süreli bir ayrılık durumu söz konusu olabilir. Fakat üzülmeyin. Ayrılıkları çok uzun tutmayacak ve sevdiğiniz kişilerle hemen barışma yoluna gideceksiniz. Ayrılıkların kısa süreceği dönemdesiniz.

14 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları ile her günün hayatınıza renk farklı bir tat katmasını diliyoruz.

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: