2 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları kimine aşk kimine mutluluk kim bilir birilerine de belki para getirir. Bakalım bugün hangi burç şanslı?

Bugün 2 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları Womist farkı ile. Burçları sizin için analiz ettik. İşte buçlar ve yorumlarımız.

2 Aralık Koç Burcu Yorumu

Bugün koç burcunu heyecan dolu zamanlar bekliyor. Aşk hayatınızla ilgili çok şaşıracağınız şeyler yaşayacaksınız. Bu durum size oldukça ilginç gelecek. Hiç aklınıza yokken bir an karşınızda biri olabilir. Uzun zamandır görmediğiniz eski sevgilinizle bile karşılaşmanız mümkün olabilir. Bu durum eski taze anılarınıza dönmenize neden olacak. Böylelikle mazilere dalış yapacaksınız. Eğer geçmişte bu kişiyle kötü dönemlerden geçtiyseniz karşılaşmanız çok fazla hoşunuza gitmeyecek. Fakat bugün farklı bir gün sizi bekliyor.

2 Aralık Boğa Burcu Yorumu

İş arkadaşlarınızla haberleşeceğiniz bir gündesiniz. Telefon trafiğiniz çok fazla olacak.  Sürekli bir telefon mesaisi içerisinde olacaksınız. Özlem gidermeniz için fırsat dolu bir gün sizi bekliyor. Böylelikle zamanınızı daha güzel şekilde geçirme şansına sahip olursunuz. Çok özlediğiniz kişilerle artık bir an önce özlem gidermeye başlayacaksınız. Harika zamanlar geçirebilir ve moral depolayabilirsiniz.

2 Aralık İkizler Burcu Yorumu

Yapmanız gereken işlerinizde bir takım aksamalar içerisine gireceksiniz. Doğal olarak onları toparlamanız gerekecek. Biraz bu durum keyfinizi kaçırmış olsa da çok fazla büyütmenizi gerektirecek bir durum olmayacak. İkizler burcuna sahip kişiler hareketli zamanlar geçirecek. Kendilerini biraz farklı hissedecekleri bir gün yaşayacaklar.  Zaman zaman endişeleriniz ortaya çıkacak. Fakat bugün onları törpülemek adına tam zamanı.

2 Aralık Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç burcu, sürekli karmaşık duygular yaşıyor. Normal hayatlarında da sürekli bu karmaşık duygular içerisinde olmaktan kaçamıyor. Kendinizi bugün mutlaka yenilemeniz gerekiyor. Farklı bir ortam içerisine girmeniz gerekebilir. Sürekli aynı şekilde yaşam sürmek tam size göre değil. Duygu yoğunluğu yaşıyorsunuz. Unutamadığınız biri var. Artık onu düşünmekten bir an önce vazgeçin. Geleceğe yönelik kaygılarınızdan kurtulun.

  7 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları

2 Aralık Aslan Burcu Yorumu

Sevdiğiniz kişiyle ilgili duygu yoğunluğuna erişeceğiniz bir gündesiniz. Yoğun bir duygu içerisinde olacaksınız. Hatta bugün sevdiğiniz ya da aşık olduğunuz kişiyle özlem giderebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle ilgili olarak geleceğe yönelik projeler içerisinde olacaksınız. Yeni yeni planlar kurabilirsiniz.

2 Aralık Başak Burcu Yorumu

Üzücü bir takım olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İlerleyen saatlerde bu durum keyfinizi kaçırmaya başlayacak. Bunun için çok fazla olaylar üzerinde durmayın. Kafanızı dağıtmak adına biraz hava almak size iyi gelecek.

2 Aralık Terazi Burcu Yorumu

Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız olaylardan aşırı şekilde etkilenmeniz mümkündür. Şimdiden hazırlıklı olun. Fakat kendinizi kasmayın. Olayların üzerini örtmek ya da bu tür olaylardan uzaklaşmak size daha iyi gelecektir.

2 Aralık Akrep Burcu Yorumu

Sabah iyi duygularla karşı karşıya kalacaksınız. Hatta güzel rüyalar görebilirsiniz. Bu durum çevrenize rüyalarınızı anlatmanıza yardımcı olacak. Hatta güne daha fazla keyifli şekilde başlamanıza yardımcı olacak. Hayata artık iyimser açıdan bakmanız gerekir. Böyle olursanız yaşamınız keyifli geçmeye başlayacak.

2 Aralık Yay Burcu Yorumu

Pratik işlerle ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Bu işler kafanızı dağıtmaya yardımcı olacak. Çevrenizden güzel haberler gelecek. Birinin dünya evine girme haberini alabilirsiniz.

2 Aralık Oğlak Burcu Yorumu

Duygusallık üzerinizde olacağı bir gündesiniz. Bu durum çevrenizde ki kişilerin şikayet etmesine neden olacak. Duygusallığı bir kenara bırakarak yaşamınızı sürdürmeniz size daha iyi gelecek.

2 Aralık Kova Burcu Yorumu

Düşüncelerinizi etki altına alacaksınız. Başarıya adım adım yaklaşıyorsunuz. Kendinizin üstünde olan kişilerden takdir toplayabilirsiniz. Bir arkadaşınız tarafından bir yerr davet edilecek ve gideceksiniz. Eğlenceli zamanlar geçirmeye başlayacaksınız.

2 Aralık Balık Burcu Yorumu

Kız ya da erkek arkadaşınızla romantik dakikalar geçireceğiniz bir gün. Fakat bugün bir karamsarlık içerisindesiniz. Bu yanınızı düzeltin. Çünkü sevgiliniz bu durumdan hoşnut olmayacak. Can sıkıcı olaylardan kaçının.

  8 Aralık Günlük Burç Yorumları

2 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları size motive etmesini temenni ediyoruz.

 

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: