2017 Kasım Ayı Burç Yorumları geçtiğimiz ay burçlar bizim için neler dedi, aşk, iş, sağlık, para ve daha fazlası merak edenleri yazımıza davet ediyoruz.

2017 Kasım Ayı Burç Yorumları Burçların gösterdikleri değişimler  2017 yılı kasım ayında , yapmaları gerekenleri, sürprizleri, ilişkilerinde yaşayacakları işte bunları detaylandıralım.

2017 Kasım Ayında Koç Burcu

Duygusallığın ön planda olduğu oldukça yoğun bir ay yaşayacaksın. Oldukça yoğun ve hareketli yaşantın seni biraz yorabilir. En yakın arkadaşınla sıkıntılar yaşayabilirsin. Bu durumda açıklamalar yapmak gerekebilir.

2017 Kasım Ayında Boğa Burcu

Duygularını bu ay oldukça yoğun yaşayacaksın. İlgi çeken biri olacaksın. Bu ay yaşanacak dolunay senin hayatında çok büyük değişiklikler meydana getirecek. Senin mulu olman ve yüzünün gülmesi yakınlarını mutlu edecektir. Bu adalet konusunda çok hassas olduğun ve haksızlıklara karşı geldiğin bir ay olacak.

2017 Kasım Ayında İkizler Burcu

Bu senin için oldukça sakin ve sorunsuz geçecek. Senin dinlenmen için kendine vakit ayıracağın bir ay olacak. Seni mutsuz eden kişiyi hayatından çıkaracak ve sevginin sıcaklığını üzerinde hissedeceksin.

2017 Kasım Ayında Yengeç Burcu

Bu ay tarzınla çok farklı olacaksın ve insanları etkileyeceksin. Kasım ayı senin için geçmişin yeniden gözden geçirildiği bir ay olacak. Çıkar ilişkileri olan insanlar seni mutsuz etse de sevdiklerinle geçireceğin güzel günler seni bekliyor.

2017 Kasım Ayında Aslan Burcu

Bu ay kimseye hesap vermek zorunda kalmayacağın bir ay olarak seni bekleyen gelişmeler bulunuyor. Tavizsiz günler geçireceksin. Oldukça rahat geçireceğin bu ayda gelecek gördüğün ilişkilere evet demeye başlayacaksın. Aşk konusunda ise bu ay her zamankinden daha cesur bir dönem geçireceksin.

2017 Kasım Ayında Başak Burcu

Hayatındaki sevdiğin insanları sahiplenmen bu ay seni daha fazla mutlu edecek. Hiç beklemediğin bir şekilde yeni bir ilişkiye başlayabilirsin. Planlarının dışında gelişecek olan bu hikaye senin için bir başlangıç olabilir.

  13 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları

2017 Kasım Ayında Terazi Burcu

Bu ay yaşanacak dolunay en çok seni etkileyecek. Hayatınla ilgili çok farklı kararlar alma ve yaşamı sorgulama aşamasında olacaksın. Kasım ayı senin için çok çok yeni kararlar alacağın bir ay olacak. Bu ay aşk senin için çok farklı bir şekilde yaşanacak.

2017 Kasım Ayında Akrep Burcu

Kasım ayı senin çok net kararlar aldığın bir ay olacak. Yaşadığın duygusallık karşılık bulduğunda yeni bir anlam kazanacak. Eğitim ve kariyer anlamında güzel haberler alabilirsin. Seni anlayan insanlar seni sevmeye devam edecekler.

2017 Kasım Ayında Yay Burcu

Seni anlamadığını düşündüğün kişiler bu ayda hayatından çıkacaklar. Dolunayın gerçekleşmesi ile daha önce almış olduğun kararları uygulama fırsatı bulacaksın. Kasım ayında senin için daha pek çok şey söz konusu olacak. Kalbinin istekleri tüm hayatını kaplayacak.

2017 Kasım Ayında Oğlak Burcu

Bu ay senin için aşk dolu bir ay olacak. Yaşadığın sıkıntılar aşkla anlam bulacak. Akşı bulmuş olmak seni daha hassas davranmaya yönlendirecek.

2017 Kasım Ayında Kova Burcu

Bu ayda kendini ve insanları anlamaya yeniden başlayacaksın. Çok yoğun bir ay geçireceksin. Bu sebeple dinlenmek için kendine vakit ayırmalısın. Bu arada sevgi konusunda biraz cimri davranıp sadece sevgini hak edenlere vereceksin.

2017 Kasım Ayında Balık Burcu

Bu ay senin yaşamına anlam katacak insanlarla tanışacaksın. Değişim konusunda seni çok yoğun bir ay beklemektedir. Sevme konusunda ve aşka yaklaşım konusunda farklı yollar deneyeceksin.

2017 Kasım Ayı Burç Yorumları umarız sizlere beklentilerinizi, arzularınızı ve gerçekleştirmek istediğiniz hedeflerinize ulaşmak adına biraz heyecan ve motivasyon sebebi olmuştur.

Sevgilerimizle

Peki birde Ruhsal Astrolojinize bakmak ister misiniz?

 

 

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: