22 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları iş, hayat, eğitim, aşk ve kariyer kararlarınızı verirken bir daha düşünmenize yardımcı olabilir.

22 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları bugün sizin için nasıl sürprizler hazırladı. Beklemeden yazımıza buyurun.

22 Aralık 2017 Koç Burcu

Heves ettiğiniz bazı işler olacak. Bu işlerin üzerine bu aralar çok fazla düşüyorsunuz. Çevrenizde ki kişiler işle ilgili aklınızı bulandıracak. Buna fırsat vermemeye dikkat edin. Ayrıca Koç burçları için biraz ikazda bulunmamamız gerekiyor. Ailenizi bu aralar çok fazla ihmal ettiniz. Biraz ilgi göstermeniz sizin için daha iyi olacaktır.

22 Aralık 2017 Boğa Burcu

Kandırıldığınızı düşündüğünüz bir konu var.  Daha çok sessiz kalmayı tercih ediyorsunuz. Fakat olaylara biraz tepkinizi koymanızın vakti geldi. Artık bu şekilde davranmaktan kaçının. Çünkü daha sonrasında siz daha fazla üzülmeye başlıyorsunuz.

22 Aralık 2017 İkizler Burcu

Beklentilerinize karşılık bulacağınız bir gündesiniz. Olaylara tepkinizi mutlaka koymanız gerekiyor. İkizler burcuna sahip kişiler bugün çelişkide çok fazla olacak. Olaylar karşısında artık tepkinizi koymaya başlamalısınız. Aşk hayatınızla ilgili de çok fazla hoşunuza gidecek gelişmeler var.

22 Aralık 2017 Yengeç Burcu

Duygusal bir dönemden geçiyorsunuz. Kafanızda çok fazla tilkiler dönüyor. Birisine bugün hediye alma ihtiyacı içerisinde duyabilirsiniz. Bunun içinde çok fazla düşünce içerisine girebilirsiniz. Fakat üzülmeyin. Bu haftadan sonra sizin için son derece güzel şeyler olacak.

22 Aralık 2017 Aslan Burcu

Bugün, kutlamaya katılabilirsiniz. Birinin özel bir gününe davet edilebilirsiniz. Hayliyle üzerinizde onunda bir telaşı olabilir. Aynı zamanda işle ilgili ters gibi bazı durumlar olacak. Daha önceden yapmış olduğunuz planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

22 Aralık 2017 Başak Burcu

Tedirgin yaşıyorsunuz. Hemen her şeye önyargılı davranmaktan artık vazgeçin. Böyle olmanız insanların kendinize çok fazla güven duymadığınızı düşünmenize neden oluyor. Ailenizden biriyle ilgili olarakta çok fazla sevineceğiniz bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz.

  2017 Kasım Ayı Burç Yorumları

22 Aralık 2017 Terazi Burcu

Genç terazi burçları, çocuk yanlarından kurtularak daka mantıklı ve olgun davranacağı dönemden geçiyor. Bu aralar Terazi burçlarına yönelik çok güzel haberler gelmeye devam ediyor. Başarılı bazı çalışmalarınız olacak. Bu çalışmalarınızı herkes övecek. Gururlanacağınız bir gün olabilir.

22 Aralık 2017  Akrep Burcu

Bu aralar çok fazla tembellik yapıyorsunuz. Elinizi kaldırıpta bir iş yapmaktan çok fazla üşeniyorsunuz. Bunun için kendinize çeki düzen vermeniz daha mantıklı olacak. Aksi takdirde başınızı çok fazla ağrıtmak zorunda kalabilirsiniz.

22 Aralık 2017  Yay Burcu

Çok sevecen bir tavır içerisindesiniz. Bu aralar çevreniz tarafından çok fazla ilgiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Hayliyle insanların size karşı böyle yanaşması çok ama çok hoşunuza hitmeye başlayacak. Bazı konuları ciddiyetle ele almanız gerekecek. Akşam saatlerinde çok şaşıracağınız bir şeyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

22 Aralık 2017  Oğlak Burcu

Çok inatçı olduğunuz bir gündesiniz. Burcunuzu yakınızda olan çoğu kişiye iyiden iyiye hissetmeye başlıyorsunuz. İlerleyen saatlerde br yakınınız sizlerin huzurunu kaçıracak bir şey diyebilir.

22 Aralık 2017  Kova Burcu

Evlilik planlarınızı hızlandıracağınız bir döneme geçiş yapmaya başlayacaksınız. Kova burçları için bol nasipli geçecek bir dönem olacak. Eğer bekarsanız bugün yeni bir ilişkiye adım atma şansına sahip olabilir ve mutlu bir evlilikle taçlandırabilirsiniz.

22 Aralık 2017  Balık Burcu

Balık burçları biraz daha çalışkan olduğu bir günde. Bu sefer em eğitim hem de iş yaşamınadair önemli atılımlar içerisinde olacak. Önceleri çok fazla pasiftiniz. Fakat böyle olmanızın size çok fazla bir şey kazandırmadığını görmeye başladınız. Artık kendinize çeki düzen verme zamanı başladı. Daha hırslı bir dönemde olacak ve hedefe doğru koşacaksınız.

22 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları ile her günün hayatınıza renk farklı bir tat katmasını diliyoruz.

  En Kararsız Burçlar Hangisi?

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: