28 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları iş, hayat, eğitim, aşk ve kariyer kararlarınızı verirken bir daha düşünmenize yardımcı olabilir.

28 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları

28 Aralık 2017 Koç Burcu 

Sevgili Koçlar, bugün çok iyi hissediyorsunuz. Maddi durumlarınız hakkında akıllıca adımlar atacağınız bir gündesiniz. Duygusallığa bugünlerde daha az odaklanıyor ve bugün rahat etmek, bugünün sadece ve sadece anını yaşamak için uğraşıyorsunuz. Ancak bir yandan parasal konulara fazlasıyla önem veriyorsunuz. Çok yakın zamanda biriyle romantik anlar yaşayabilirsiniz, hazır olun.

28 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları

28 Aralık 2017 Boğa Burcu

Sevgili Boğalar, yeni bir günde kendinizi oldukça iyi hissediyor ve keyifli bir enerjiniz bulunuyor. Bugün yeni bir başlangıç yapabilir, yeni bir deneyim kazanabilirsiniz. Duygularınız son günlerde olduğundan daha saydam bir durumda. Çevrenizdeki insanlardan destek alabilirsiniz bugün, destek almaktan korkmayın. Gelecek kaygınız aslında yararınıza olacak, geleceğe odaklanmanızın faydasını ilerleyen günlerde göreceksiniz.

28 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları

28 Aralık 2017 İkizler Burcu

Sevgili İkizler, bugün kendinizi çevrenizden soyutlamak isteyebilirsiniz. Artık dinlenmek isteyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz ama işleri kolaylaştırmanın yolu geri çekilmek değil bunun da farkındasınız. Bugün ilgi duyduğunuz şeyler sizi harekete geçirebilir. Enerjiniz yerinde.

28 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları

28 Aralık 2017 Yengeç Burcu

Üzerinizde gün içerisinde yoğun bir baskı hissedebilirsiniz.Bazı konularda endişe duyuyorsunuz. Bu endişelerden bir an önce kurtulmanız gerekir. Aksi takdirde sizi huzursuz etmekten başka bir işe yaramayacaktır. Endişelerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bunun için kısa süreli şekilde ortam değişikliğine başvurmak psikolojik anlamda sizlere daha iyi gelecek.

28 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları

28 Aralık 2017 Aslan Burcu

  Burcunuza Göre 2018'de Aşk Hayatınız Hakkında Tavsiyeler

Hayal gücünün zirveye tırmandığı bir proje içerisinde olacaksınız. Bugün ilerleyen saatlerde sanatsal çalışmalara ilgi duyabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızla da akşam görüşebileceğiniz ve güzel kaynaşma ortamına gireceğiniz dakikalar geçireceksiniz.

28 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları

28 Aralık 2017 Başak Burcu

Gerçekleşmesin istediğiniz istekleriniz için bugün atılımlarını yapmaya başlıyorsunuz. Heyecan verici dakikalar içerisinde olacağınız bir gündesiniz. Son derece güzel haberlerde alabilirsiniz. Ayrıca üstesinden gelmeye çalıştığınız benzer durumlar ortaya çıkabilir. Güne keyifle başlayacaksınız. Akşam saatlerine doğru ise beraber olmaktan mutluluk duyacağınız bir kişi ile görüşebilirsiniz.

28 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları

28 Aralık 2017 Terazi Burcu

İş hayatınızla ilgili yeni yeni hedefler ortaya koymaya devam ediyorsunuz. Bu hafta işle ilgili çok fazla hırslı ve hevesli olacaksınız. İş hayatınızda yükselme gibi hayal ettiğiniz kariyer planlamaları gerçeğe dönüşebilir. Erkek Teraziler, bu hafta kısa süreli bir hastalık geçirebilir. Bugün biraz bitkinliği yavaştan ilerleyen saatlerde hissetmeye de başlayabilirsiniz.

28 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları

28 Aralık 2017 Akrep Burcu

Çevrenizde çok fazla size kin güden insan var. Bu insanlara karşı biraz daha temkinli olmanızda var. Hatta olabildiğince uzak durmalısınız. Zaten foyaları bugün ortaya çıkacak.

28 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları

28 Aralık 2017 Yay Burcu

Mutluluk hormonlarınızın tavan yaptığı bir gündesiniz. Öyle ki şakacı ve espritüel yanınızı ortaya daha fazla koyacaksınız. Çevrenizde ki kişiler komik yanlarınızdan fazlasıyla memnun kalacak.

28 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları

28 Aralık 2017 Oğlak Burcu

İşyerinde ki kişiye çok kızacaksınız. Size karşı sergilemiş olduğu tavır biraz canınızı solabili. Fakat siz aldırmadan işinize kaldığınız yerden devam etmelisiniz. Ayrıca iş ortamında arkadaşlık yapmış olduğunuz kişilere de mutlaka dikkat edin. Arkanızdan çok fazla konuşuyorlar. Doğal olarak bu durumda siz kötü olabilir ve zor durumda kalabilirsiniz.

  29 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları

28 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları

28 Aralık 2017 Kova Burcu

Kova burçları için bugün eğlenceli zamanlar bekleniyor. Yeni yeni insanlarla tanışacaksınız. Asosyallikten çıkarak daha fazla sosyal çevrenizi genişletmeye başladığınız bir gün olacak.

28 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları

28 Aralık 2017 Balık Burcu

Bugün, bakış açılarınızda köklü bir değişiklik olacak. Hayalperest yanınızdan biraz sıyrılmanız gerekir. Mali konularda da bir rahatlama söz konusu olacak. 
28 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları ile her günün hayatınıza renk farklı bir tat katmasını diliyoruz.

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: