29 Kasım 2017 Günlük Burç Yorumları bugün sizin için neler öngörüyor, 29 Kasım 2017 Günlük Burç Yorumları size aşk, para, iş ne vaad ediyor.

29 Kasım 2017 günlük burç yorumları okuyan herkesin kendinden bir kesit bulacağı, enerjinizi pozitif kullanmanızı sağlayacak ve gününüzün güzel geçmesine yardımcı olacaktır diye umuyoruz.

29 Kasım 2017 Koç Burcu

Gerçekçi olmayan şeyler üzerinde çok fazla yoğunlaşmış durumdasınız. Kendi yeteneklerinize olan güveninizi kaybetmişsiniz. Bu güveninizi yeniden kazanmanız gerekiyor. Keyifli bir gün sizi bekliyor. Çok güzel haberler almaya başlayacaksınız. Karşınıza çıkacak olan fırsatları elinizin tersiyle itmeyin, tam aksine değerlendirmeye çalışın. Bugün rahat bir gün geçireceksiniz. Fakat fazla rahat tavır içerisinde olmayınız. İlginç ve çekim gücü fazla olan insanlarla aranızda güzel bir sinerji oluşabilir. Fakat aşık olabileceğiniz kişiyi, önceden araştırmanız sizin faydanıza olacak.

29 Kasım 2017 Boğa Burcu

Büyük beklenti içerisinde olduğunuz bir dönemdesiniz. Çok fazla harcama yapıyorsunuz. Harcamalarınızı birz kontrol altında tutmanız gerekecektir. Çünkü, fuzuli yapacağınız harcamalar doğal olarak sizleri zor duruma sürükleyecektir. Maddi baskılar çok fazla olacak. Bu yüzden dolayı gerilim hissedebilir ve bir süreye kadar bunalma oluşabilir. Yakınlarınıza karşı baskı yapabileceğiniz bir zaman içerisindeseniz. Maddi sıkıntılar biraz huzurunuzu kaçırabilir. Kendinizi yenilemek adına biraz yalnız başınıza kalmanız sizin için daha iyi olacak.

29 Kasım 2017 İkizler Burcu

İkizler Burcuna sahip kişiler bugün oldukça güzel zamanlar geçirecek. Onları keyifli dakikalar bekliyor. Hatta güzel haberler bile alabilirsiniz. Bugün girişimci bir tavır içerisinde olacaksınız. Olayların içerisinde direk olarak kendinizi bulabilirsiniz. Yapmanız istediğiniz her ne varsa onları gerçekleştirmek adına bugün elinize fırsat geçecek. Bugün çok hareketli bir gün sizi bekliyor. Kendinizi çok fazla enerjik hissedeceksiniz.

29 Kasım 2017 Yengeç Burcu

Haberleşme ve iletişim yoğunluğunuzun olduğu bir gündesiniz. Öyle ki bugün telefonlarınız hiç susmayacak. Uzun zamandan beri konuşmadığınız kişilerle de konuşmaya başlayabilirsiniz. Güçlü ve yönetici konumunda olan kişilerle bir mücadele içerisinde olacaksınız. Fakat böyle kişilerle mücadele içerisinde olmayın.

29 Kasım 2017 Aslan Burcu

Sevdiğiniz kişiyle çok sık iletişim halinde olacağınız bir gündesiniz. Samimi bir konuşma aranızda geçebilir. Hatta ilişkinizin geleceği ile ilgili bir karar verebilirsiniz. Karar verme aşamasında iç güdülerinizi kullanmanız sizin için daha doğru bir yol olacaktır.

29 Kasım 2017 Başak Burcu

İsteklerinize olan inancınızda olumlu gelişmeler yaşanıyor. Öncelerde olumsuz bakarken artık daha olumlu bakmaya başladınız. Karşılaşacağınız pek çok olaylar, düşüncelerinizi olumluya itmeye neden olabilir. Dostlarınızla olan ilişkilerinizde yeni bir boyuta geçeceksiniz.

29 Kasım 2017 Terazi Burcu

Kendinizi çok keyifli ve güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi yenilemeniz adına elinize fırsat geçecek. Farklı insanlar için arabuluculuk yapabilirsiniz. Farklı fikirlere sahip insanlar için uzlaşma yoluna gideceğiniz bir gündesiniz. Ortalığı dindirmek, insanların arasını yapmak size bakıyor. Böylelikle olaylar daha fazla büyümeden önlenmiş olacaktır.

29 Kasım 2017 Akrep Burcu

Güçlü ve zirvede olan kişiler için kızışan bir rekabet içerisinde olacaksınız. Öfkeli ve sert bir tavır içerisine girmemeye gayret edin. Sizleri kızdıracak bazı durumlar olabilir. Harcamalarınıza göz atın. Fazla aşırıya kaçtığınız bir dönemdesiniz. Bu durum sizleri maddi açıdan zor duruma sürükleyebilir. Spor yapan bir akrep burcuysanız dikkatli olun. Sakarlık ve kazalar bugün yakanıza yapışabilir.

29 Kasım 2017 Yay Burcu

Sevdiğiniz kişilerle ilişkileriniz daha iyiye gidecek. Uzun zamandır görmediğiniz kişilerle bir görüşme içerisine girebilir veya onlardan telefon alabilirsiniz. Hatta bulunduğunuz ortama arkadaşlarınız gelebilir.

29 Kasım 2017 Oğlak Burcu

İstekleriniz çok fazla değişecek. Olayları farklı bir gözle incelemeye başlayacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmeniz adına hırslı olmanızda fayda var.

29 Kasım 2017 Kova Burcu

Esprili bir hal içerisindesiniz. Bu durum girdiğiniz ortamda dikkat çekmenize neden olacak. Aşk ve parasal anlamda mutlu olabileceğiniz bir dönem içerisine giriyorsunuz.

29 Kasım 2017 Balık Burcu

Geçmişte yaşadığınız olayları yeniden hatırlayabilirsiniz. Bu durum sizi duygusal bir boşluğa sürükleyecek. Saygı duyduğunuz kişiler akıl danışabilir. Onların söylediklerini dinlemeniz iyi gelecek. Alınganlıktan kaçmalısınız.

29 Kasım 2017 Günlük Burç Yorumları bugün sizi motive etmesini diliyoruz.

  2017 Kasım Ayı Burç Yorumları

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: