30 Kasım 2017 Günlük Burç Yorumları bugün sizin için neler öngörüyor, 30 Kasım 2017 Günlük Burç Yorumları size aşk, para, iş ne vaad ediyor.

30 Kasım 2017 günlük burç yorumları okuyan herkesin kendinden bir kesit bulacağı, enerjinizi pozitif kullanmanızı sağlayacak ve gününüzün güzel geçmesine yardımcı olacaktır diye umuyoruz. Astroloji ile ilgilenen herkesin merak ettikleri konulara ışık tutması dileği ile.

 30 Kasım 2017 Koç Burcu

Duygusal ve alınganlığınızın üst düzeyde olduğu bir gündesiniz. Bu yanınızı biraz da olsa törpülemeniz sizin adınıza iyi olacaktır. Yeni heyecanlara adım atacak ve hareketli bir gün geçirmeye başlayacaksınız. Duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Büyük oluşabilecek sorunlardan da kaçınmanız gerekir. İlginç kişilerle karşı karşıya kalabileceğiniz bir günde olacaksınız. Sevdiklerinizle duygularınızın aşırı şekilde pekiştirildiği dönemde olacaksınız.

30 Kasım 2017 Boğa Burcu

Çok fazla önemsediğiniz konular karşınıza gelecek. Bu konularla ilgilenecek ve kendinizi de çok rahat hissetmeye başlayacaksınız. Böyle durumlarda hem iyimser hem de yapıcı tutumları sergilemeniz gerekir. Daha önce korkmuş olduğunuz bir konu yeniden karşınıza çıkabilir. Saygıyı hak eden kişilere bu dönemde çok fazla ihtiyaç duyacaksınız. Burcun ilk on haftasında doğan kişiler için alışkanlıklarını değiştirme zamanı başlayacak. Daha önce yaptığınız ya da zevk aldığınız ne varsa değiştirmeye başlayacaksınız.

30 Kasım 2017 İkizler Burcu

Yoğun duygularla karşıya karşıya olduğunuz bir gündesiniz. Bilinçaltında yer alan yüksekler, şuurunuza yükselebilir. Süpriz bir takım değişiklikler olacak. Bu durum sizin çok fazla hoşuna gidecek. Şimdiye kadar hiç ilgilenmediğiniz kişilere, ilgi duymaya başlayabilirsiniz. Daha önce dikkatini çekmediğiniz bir kişi gözünüzde sempatik gelecek.

30 Kasım 2017 Yengeç Burcu

Rüyalarınızda yaşattığınız her şeyi gerçekleştirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Duygularınızı denetlemek adına gayret içerisine girmeye başlayın. Fakat karmaşık duygulardan arkadaşlarınızın ilgisiyle uzaklaşmaya başlayacaksınız. Hayal gücü gerektiren konular içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Burada hayal gücünüzü kullanmanız gerekecek.

30 Kasım 2017 Aslan Burcu

Kendinizle artık meşgul olmaktan çok çevrenizle ilgilenmeye başlayın. Kararlı bir çalışma içerisinde olacaksınız. İş hayatınız bugün dinamik geçebilir. Yaşanacak olaylara özgür açıdan bakabilirsiniz. Sizi rahatsız edecek fikirlere karşı uzak durmanız doğru olacak.

30 Kasım 2017 Başak Burcu

Bu dönemde mantığınızla hareket etmeniz sizin adınıza doğru bir karar olacak. Çünkü duygusal sürüklemeler sizi yanlış yola sürüklüyor. Bu dönemde duygusallıktan çok mantığınızın daha ağır basması gerekir. Moralinizi bozacak şeyler olacak. Moralinizi düzeltmek adına yanınızda olan dost ve arkadaşlarınızdan destek alacaksınız. Bu size oldukça iyi gelecek.Günün ilerleyen vakitlerinde ise beklenmedik sırada bir davetler alabilirsiniz.

30 Kasım 2017 Terazi Burcu

Duygularınızın aşırı dalgalanacağı bir gündesiniz. Bu gün sürpriz karşılaşmalar içerisinde olabilirsiniz. Kendinizi keşfetme içerisine girmiş olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz. Farklı önünüze çıkacak olaylar sizleri ister istemez etki altına alabilir. Fakat çok fazla üzerinde durmadan geçiştireceksiniz.

30 Kasım 2017 Akrep Burcu

Keyifli bir gün sizi bekliyor. Duygularınızda aşırı şekilde yükselme var. Meydana gelecek olaylara farklı bakış açıları atmanız mümkündür. Saygı duyduğunuz pek çok kişilerin görüşleri sizler için önemli olacak. Sözlerini dinleyeceksiniz. Kendinizi yapıcı ve güçlü hissedeceğiniz bir zamandan geçiyorsunuz.

30 Kasım 2017 Yay Burcu

Bu dönemde tuhaf rüyalar görebilirsiniz. Fakat kuruntulu hayallerden uzak durmanız gerekir. Çünkü kuruntu yaptığınız şeyler sizlerin moralini aşağıya çekiyor. Güne daha enerjik şekilde başlamanız gerekir. Duygularınızı denetlemeye çalışın. Sizi üzecek şeylerden artık uzaklaşma vakti geldi. Sizlerde buna karar verdiğiniz bir gündesiniz.

30 Kasım 2017 Oğlak Burcu

İstekleriniz çok fazla. Bu isteklerinizle artık başa çıkmanız gerekecek. Sezgilerinize daha fzla güvenmeye başlayın. Fakat bir atılım içerisine girdiğiniz zaman ise aceleci olmaktan kaçınmaya başlayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir. Bu durum çok fazla hoşunuza gidecek ve kafanızı dağıtmanızı sağlayacak.

Rüyada para görmek ne anlama geliyor?

30 Kasım 2017 Kova Burcu

Bugün kendinizi oldukça canlı hissedeceğinir bir gündesiniz. Üzerinizde baskı yaratacağınız konular var. Bu konularla kafanızı çok kurcamalamayın. Çünkü hayatınızda sorun olarak gördüğünüz her ne varsa artık olumlu şekilde çözüme kavuşuyor. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkaracaksınız.

30 Kasım 2017 Balık Burcu

Sorumluluklarınız çok fazla gerilmenize neden olabilir. Çünkü bedenen yorgun hissetmenizi sağlayacak. Bu dönemde yapmanız gereken ise iş dinamikliğinden kurtularak ailenizle vakit geçirmeniz olacak.

  2017 Kasım Ayı Burç Yorumları

30 Kasım 2017 Günlük Burç Yorumları umarız hoş bir gün geçirmenize vesile olacaktır.

 

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: