7 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları iş, hayat, eğitim, aşk ve kariyer kararlarınızı verirken bir daha düşünmenize yardımcı olabilir.

7 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları bugün sizin için nasıl sürprizler hazırladı. Beklemeden yazımıza buyurun.

7 Aralık 2017 Koç Burcu

Hayatınızla ilgili çok önemli karar alacağınız bir gündesiniz. Uzun zamandır bu kararı verme konusunda düşünüyor ve bir türlü cesaret edemiyordunuz. Fakat artık tabularınızı kırma zamanı geldi. İlerleyen saatlerde bir yerden güzel haber gelebilir. Bu haberle şaşıracak ve keyfiniz de yerine gelmiş olacak. Yakın zamanda düşündüğünüz tatil planınızı askıya almanıza neden olacak işle ilgili yoğunluk durumu olabilir.

7 Aralık 2017 Boğa Burcu

Sürekli bir şeyleri çabalamaktan çok sıkıldınız. Üstelik tüm bunları tek taraflı şekilde yapmanız sizin canınızı çok sıkıyor. Fakat üzülmeyin. Sürekli olarak böyle devam etmeyecek. O yüzden bugün bunları düşünmeden kendinizi keyiflendirmeniz yapmanız gereken ilk hareketten biri olacaktır. Boğa burçları, bugün bazı konularda inat edebilir. Fakat çok fazla inat etmeniz güzel saatler geçirmenize engel olacak. O yüzden çok fazla inat etmemeniz de fayda var.

7 Aralık 2017 İkizler Burcu

Arkadaşınızla ilgili güzel bir haber alacağınız güne merhaba diyeceksiniz. Onun hayatıyla ilgili güzel şeyler yaşaması sizi keyiflendirecek. Hatta ilerleyen saatlerde telefonlaşarak ortak bir noktada buluşma kararı bile alabilirsiniz.

7 Aralık 2017 Yengeç Burcu

Bugün farklı bir psikoloji içerisindesiniz. Olayları ters algılayabilirsiniz. Bu yüzden olaylara karşı hemen çıkışmak canınızı sıkacak olaylarla karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Burada önemli olan bugün yengeç burçlarının biraz daha sakinliğini koruması diyebiliriz. Sağlığınızı çok fazla ihmal ediyorsunuz. Buna da dikkat edin.

7 Aralık 2017 Aslan Burcu

Aslan burçları için yeni gelişmeler olacak. İş hayatınızla ilgili çok hoşunuza gidecek güzel şeyleri duyabilirsiniz. İş görüşmesi için bugün farklı bir il dışına çıkmanız an meselesi. Bedenen yorgun hissedeceğiniz haftalar sizi bekliyor. Aşk hayatınıza baktığımızda bugün canınızı sıkacak bir tartışma görülebilir. Karşı taraf ya da sizin tarafınızdan kıskançlık durumları olacak. İlişkinize zarar vermemek adına çok fazla uzatmayın.

  18 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları

7 Aralık 2017 Başak Burcu

Başak burçları bugün sakin bir yaşam sürecek. Öncelerde kalbini kırdığınız bir kişiyle barışcağınız bir gündesiniz. Küslüklerin giderildiği, neşeli bir gün başak burçlarını bekliyor olacak. Bugün bir yerden güzel bir davet alabilirsiniz. Özenle hazırlanacağınız bu davette tüm gözler sizin üzerinizde olacak.

7 Aralık 2017 Terazi Burcu

Aşkınızla birlikte neşe ve aşk dolu bir gün geçirmek sizi bekliyor. Umutlarınızın yeşerdiği bir gündesiniz. Bugün tüm vaktinizi eşinize ya da sevgilinize ayırmayı düşünüyorsunuz. Çalışan terazilerimiz de iş çıkışı sevdiklerini unutmayacak. Terazi burçları bu haftalarda maddi anlamda sıkıntıya girmiş ve kafasını bu konuya çok takmıştı. Fakat sevineceğiniz bir şey oluyor. Bugün bir yerden elinize para geçecek.

7 Aralık 2017 Akrep Burcu

Çok fazla kıskançlık yapıyor ve sevgilinizi bunaltıyorsunuz. Bugün yine sevgilinizle aranızda kıskançlık sorunları çıkabilir. Bu yanınızı biraz törpülemeniz de yarar var. Aksi takdirde ilişkinizi kötüye doğru sürüklüyorsunuz. Hoşunuza gitmeyen bir şeyler duyabilirsiniz. Canınız bu duruma çok fazla sıkılacak.

7 Aralık 2017 Yay Burcu

Yay burçlarına bugün güzel sürprizler yapılabilir. Çok keyif aldığı ve daha önce gitmek istediği yerlere gidebilirler. Yakın zamanda da istedikleri bir tatil planı gerçekleşecek. Sağlık konusunda biraz kötü şeyler vardı. Fakat bugün kendinizi dinç ve sağlıklı hissedeceğiniz bir gündesiniz.

7 Aralık 2017 Oğlak Burcu

Mutlu haberler alacaksınız. Bu haberi aldıktan sonra havalara uçmanız bile an meselesi. Yeni kararların alındığı bir gündesiniz.

7 Aralık 2017 Kova Burcu

Başarıya odaklanmış durumdasınız. Bugün onlardan birisini yaşıyorsunız. Çok hırslı olan yanınızı çevrenize göstermenin tam zamanı.

7 Aralık 2017 Balık Burcu

Kendinizi yorgun hissediyorsunuz. Soğuk algınlığına yakalanmanız an meselesi. Havalara çok fazla aldanıyorsunuz. Bol bol bitki çayları için. Yoksa yataktan çıkamayacaksınız.

  22 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları

7 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları ile her günün hayatınıza renk farklı bir tat katmasını diliyoruz.

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: