1 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları iş, hayat, eğitim, aşk ve kariyer kararlarınızı verirken bir daha düşünmenize yardımcı olabilir.

1 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları sizi bekliyor. Bakalım bugün sizi neler bekliyor..

 

1 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları

günlük burç yorumu

1 Şubat 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Çalışma yaşantınızdaki zorlukların üstesinden gelebilecek bir gün içindesiniz. Disiplinli davranmakla bir fırsatı kendinize çekeceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin kurallara uymasını istiyor ve onlarla birlikte kitlesel bir başarı istiyorsunuz.

30 ocak günlük burç yorumları

1 Şubat 2018 Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları ( 21 Nisan- 21 Mayıs)

Sosyal ilişkilerinizde birlikte olduğunuz kişilerin akılcı yönlerinden faydalanabilirsiniz. Çevrenizde bilmediğiniz olayların arkasındaki sorunları nasıl takip etmeniz gerektiğini irdelemek yerine, olayları kendi akışına bırakın.

günlük burç yorumu

1 Şubat 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Başarılarınızın altında ailenizin size vereceği desteğin katkısı olduğunu biliyorsunuz. Onlarla aranızda olabilecek pürüzler gününüzün motivasyonsuz geçmesine neden oluyor. Bugün kişisel kavgalar yerine işlek zekanızı mantıkla birleştirebilirsiniz. Olayları çift yönlü düşünecek ve iyi bir kombinasyon sağlayacaksınız.

günlük burç yorumu

1 Şubat 2018 Yengeç Burcu  Yorumları ( 22 Haziran-23 Temmuz)

Olayların nedenlerinin altında duygusal nedenler arıyor ve kendi içinizde bir takım gizli mesajlar arıyorsunuz. Bugün yakın arkadaşlarınızla birlikte ortak bir fikir oluşturacaksınız. Onların ve çevrenizin fikirlerinin ilginç olması sizi olumlu etkiliyor.

31 ocak 2018 günlük burç yorumları

1 Şubat 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Sizden yaşça büyük arkadaşlarınızdan güç alacağınız bir gün. Ertelediğiniz konuları yeniden ele alabilir ve düzenleyebilirsiniz. Hatalardan koktuğunuz bir gün. Kendi adınıza güven duygusunun önemli olduğunu bildiğiniz için, size bu duyguyu sağlayacak kişilerin etkisinde kalıyorsunuz.

1 Şubat 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün düzen içinde bir karışıklık mevcut. Düzeltmeniz gereken konuların sizden uzaklaşmasına tahammül edemediğiniz için, sinirli ve agresif olabilirsiniz. Yapacağınız işlere hiç kimseyi karıştırmamaya çalışmalısınız böylece konuya daha hakim olabileceksiniz.

  27 Ocak Günlük Burç Yorumları

1 Şubat 2018 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül-23 Ekim)

Güzelliklere karşı duyarsız olamadığınız için, karşılaştığınız olaylarda farklı bir estetik arıyorsunuz. Bugün düşüncelerinizi toparlamanız gerektiğini bilmelisiniz. Bilinçaltınız oldukça karışık ve sizden bekledikleri performansı sunmakta zorlanabilirsiniz. Oysa kişisel zenginliğiniz çok fazla ve olumsuz şeyleri fazla düşünmeyin.

1 Şubat 2018 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim-22 Kasım)

Arkadaşlarınızla duygusal bağlarınızın güçlü olduğu bir gün. Girdiğiniz topluluklarda istediğiniz her türlü destek istemeseniz de oluşacaktır. Çünkü içsel disiplininiz çok fazla ve insanlar size güveniyorlar. Bugün yakın ilişkilerinizden anlayış ve duygusallık bekliyorsunuz.

1 Şubat 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Ay tepe evinizde ilerlerken, duygusal konularda yüksek idealler peşinde olabilir ve istemediğiniz bir huzursuzluk duyabilirsiniz. Güven duygusunun önemli olduğunu sizden daha iyi bilen yok. .Aşk hayatınızdaki durgunluk sebebinin sizin koyduğunuz duvarlar olduğunu unutmamalısınız.

31 ocak 2018 günlük burç yorumları

1 Şubat 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık-20 Ocak)

Bugün olayların üstünüze geldiğini görecek ve sevdiğiniz kişilerin düşüncelerine sığınma hissi duyacaksınız. Sezgilerinizin fazla gelişmiş olduğunu siz de biliyorsunuz. Rekabet duygusuna ihtiyacınız yok fakat çevrenizdeki kişilerin sizden düşüncelerini saklaması, sizde yeni bir egonun gelişmesine neden oluyor.

1 şubat 2018 günlük burç yorumları

1 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak-18 Şubat)

Derin düşüncelerle boğuştuğunuz bir gün. Beklentilerinizin altında yatan gerçekleri bilmenize rağmen, olayları görmezlikten gelmek, sizi geçici olsa da rahatlatıyor. Bugün gizli hesaplar içinde olmanız gerekiyor. Sonradan gelişebilecek olaylara karşı tedbirli olmanızda yarar var..

1 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat-20Mart)

Bugün, kısa yolculuklar yapmak için uygun bir gün. İstediğiniz her türlü iletişimi orijinal bir şekilde ortaya koyacaksınız. Hayalleriniz ve hedefleriniz herkese göre çok farklı. Bulunduğunuz şartların öneminden çok, asıl yapmak istediğiniz şeylere odaklanıyorsunuz.

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: