3 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları iş, hayat, eğitim, aşk ve kariyer kararlarınızı verirken bir daha düşünmenize yardımcı olabilir.

3 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları sizi bekliyor. Bakalım bugün sizi neler bekliyor..

3 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları3 şubat günlük burç yorumları

3  Şubat 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Hızlı ve ani alınan kararlardan zarar görebilirsiniz. Bir anda aklınıza geleni söylememeye ve  fevri kararlar almamaya çalışmalısınız. Özgürlük ve uzaklaşma isteğinizi baskın yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde iletişiminize dikkat etmelisiniz.

2 şubat günlük burç yorumları

3  Şubat 2018 Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları ( 21 Nisan- 21 Mayıs)

Akşam üstü saatlerine kadar ruhsal olarak çok daha keyifli hissedebilirsiniz. Saat 17:00 sonrasında iletişiminize dikkat etmelisiniz. Duygusal tepkilere açık olabilirsiniz. Baskı altında hissedebilirsiniz. Günü keyifli geçirmeye çalışmalı ve ani tepkilerde bulunmamalısınız.

günlük burç yorumu

3  Şubat 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Huzur ve mutluluğu kendi içinizde arayabilirsiniz. Evinizi dekore etmek isteyebilirsiniz, yuvanızla ilgilenebileceğiniz olumlu ve pozitif hissedeceğiniz bir gün olacaktır. Ruhsal olarak dengede hissettiğiniz, araştırmacı yanınızın gayet yüksek olduğu etkiler altındasınız.

günlük burç yorumu

3  Şubat 2018 Yengeç Burcu  Yorumları ( 22 Haziran-23 Temmuz)

Bugün duygularınızı bastırma ve olaylara yaklaşımlarınızda içine kapanık bir tavır sergileme eğiliminiz olabilir. Sezgileriniz ile hareket etmemelisiniz. Olayları akışına bırakmanız ve duygusal dünyanızdaki karamsarlığı uzaklaştırabilmeniz için gayret göstermelisiniz.

3 şubat 2018 günlük burç yorumları

 3  Şubat 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bir fikrinizi açıklarken fanatik davranmamaya dikkat etmelisiniz. Çatışmalara girmemeye önem vermeniz gerekiyor.  Hayatınızdaki yeniliklere ve yeni fırsatlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Özgür olmak isterken, karşınızdaki kişilerin de beklentilerinde duyarlı olmalısınız.

3 Şubat 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Temponuz hareketli ve biraz içinize kapanık hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir. Özgürlüğünüzü kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Yapmanız gereken işlerden kaçmak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeli, kendinizi ihmal etmemelisiniz.

  8 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları

3  Şubat 2018 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül-23 Ekim)

Özgür olmak ve vereceğiniz kararlarda serbest olmak isteyebilirsiniz. Dost çevreniz ile birlikte özgürlük hakkında konuşabilir, gelecek planları yapabilirsiniz. Ruhsal ihtiyacınız sınırlandırmalardan uzaklaşmak ve kariyerde yenilenme yaşamak yönünde.

3 Şubat 2018 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim-22 Kasım)

Biraz içe kapanık ve gergin hissedebilirsiniz. Günün genel etkilerinde bu durum aktif olacaktır. Ruhsal olarak kendinizi rahatlatacak ortamlarda olmaya özen göstermelisiniz.

3  Şubat 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Harcamalarınız artış gösterebilir. Maddi çözümler üretmeniz gerekebilir. Yapmak istediğiniz bir girişimde veya bir toplulukta olamamak canınızı sıkabilir. Duygusal olarak kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Özellikle kardeşler ile olan iletişiminizde kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz.

3 şubat 2018 günlük burç yorumları

3  Şubat 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık-20 Ocak)

Seyahat planı yapmak ve uzaklaşmak için fırsat yaratabilirsiniz. Bütçe hesabınızı iyi planlamalısınız, maddi anlamda şanslı bir yıldasınız. Kısa süreli harcamalardaki hareketlilik biraz canınızı sıksa da uzaklaşmak size çok iyi gelecektir.

1 şubat 2018 günlük burç yorumları

3 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak-18 Şubat)

İletişimde olduğunuz kişilere kendi fikrinizi ısrarla kabul ettirmeye çalışmak yerine farklı bakış açılarına da önem vermelisiniz.  Ani tepkilere açık olabileceğiniz bir gündesiniz. Kırıcı olmamaya çalışmalı ve yarını düşünmeden bugünün tadını çıkartmalısınız.

3 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat-20Mart)

Fikir çatışmalarına girmekten kaçınmalısınız. Arkadaşlarınız ile birlikte girmiş olduğunuz ortamlarda yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Tepkisel yaklaşımlarda bulunmamanız ve tarafsız olmanız gerekmekte. Sakin bir gün geçirmeye ihtiyacınız var.

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: