Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları iş, hayat, eğitim, aşk ve kariyer kararlarınızı verirken bir daha düşünmenize yardımcı olabilir.

5 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları sizi bekliyor. Bakalım bugün sizi neler bekliyor..

5 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları

4 şubat günlük burç yorumları

5  Şubat 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Evlilik ortaklıklar ve birebir ilişkiler gündeminizi yeniden oluşturmakta. Özellikle ortaklıklarınızda planlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Zira farklı önerilerin hayatınıza katacağı belirsizlikler sizi meşgul edecek.

4 şubat günlük burç yorumları

5 Şubat 2018 Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları ( 21 Nisan- 21 Mayıs)

Haftanın ilk gününde sizi bekleyen pek çok iş var. Tamamlanması gereken konular ve detaylı uğraşlar sıkı çalışmayı gerektiriyor. Üzerinizde baskı kuran iş ortamındaki değişikliklere rağmen olumlu bir süreçten geçiyorsunuz.

günlük burç yorumu

5  Şubat 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Keyifli ve hareketli bir gün söz konusu. Kendi istediğiniz şeyleri hayata geçirmek ve değişik hobilerle ilgilenmekten yanasınız. Sosyal ortamlarda bulunmak ve duygusal ilişkilerinize öncelik vermek isteyeceksiniz.

günlük burç yorumu

5  Şubat 2018 Yengeç Burcu  Yorumları ( 22 Haziran-23 Temmuz)

Sizi oldukça yoğun işler beklemekte. Ailevi konularda süregelen sorunlar sizi fedakarlık yapmaya itebilir. Bununla ilgili endişelerinizden sıyrılmalı ve sabırlı olmalısınız. Zira tamamlanması gereken işler ve yerleşimi ilgilendiren konular gün boyunca sizi meşgul edecektir.

4 şubat 2018 günlük burç yorumları

5  Şubat 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

İletişim ve haberleşme konuları günlük planlarınızı oluşturmakta. Zihinsel olarak canlı olduğunuz şartlar sizi yeni şeyler öğrenmeye itebilir. Düşüncelerinizi yenilemek üzere başkaları ile fikir alış verişinde bulunabilirsiniz.

5 Şubat 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Parasal konular ve kendi birikimlerinizle ilgili meseleler gündeminizde. Kişisel gelirlerinizi yeniden düzenlemek ve kısıtlı bütçenize göre hareket etmeniz gerekecek. Beklenmedik giderlerin getireceği riskleri görerek önlem almalısınız.

  22 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları

5 Şubat 2018 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül-23 Ekim)

Kişisel konularınızda öncelikleriniz değişmeye başlıyor. Kendinizi ileriye dönük planlara odakladığınız bu dönem önemli görünüyor. Aynı zamanda yeni başlangıçlar yapmak için uygun günlerden geçmektesiniz. Ancak geçmişle bağlı konular tekrardan sizi bazı fedakarlıklar yapmaya zorlayacaktır.

5 Şubat 2018 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim-22 Kasım)

Kendinizi baskı altına aldığınız ve endişeler yaratacağınız bir gün. Geçmişten kaynaklanan konular her açıdan sizi zor durumda bırakabilir. Özellikle ilişkiler ve getirdiği parasal paylaşımlar açısından zor dönemlerdesiniz. Hırslarınızı kontrol etmeli sabırlı olmaya çalışmalısınız.

5  Şubat 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Kendinizi oldukça iyimser hissetmektesiniz. İşten kaynaklanan takım çalışmaları öne çıksa bile sosyal hayatın getirdiği pek çok yenilik sizi canlı kılıyor. Uzun zamandır bir araya gelmediğiniz arkadaşlıklar hevesli zamanlara işaret etmekte.

4 şubat 2018 günlük burç yorumları

5 Şubat 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık-20 Ocak)

Kariyerinizle ilgili konularla meşgul olmaktasınız. Bu alanda biraz beklemeniz gereken önemli bir süreç söz konusu. Kararlarınızı yeniden gözden geçirme şansı sizin için bir fırsat olabilir. Diğer taraftan taşıdığınız sorumluluklar bu dönemde artacak ve sizi sıkıştıracaktır. 

4 şubat 2018 günlük burç yorumları

5 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak-18 Şubat)

Artık özgür ve iyimser koşullara doğru ilerlemektesiniz. Kendinizi geliştirecek pek çok yeni konuya karşı kayıtsız kalmayacaksınız. Eğitim hayatınızı daha yakından izlemek ve tutarlı çalışmalarla öne çıkmaktan yanasınız.

5 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat-20Mart)

Haftanın ilk gününde sizi gergin ve endişeli kılan konularla ilgilenmek durumundasınız. Ortaklaşa konuların önemini görmeniz ve bazı önlemler almanız gereken gelişmeler söz konusu. Ekonomik sıkıntılarınızı akılcı bir yolla çözmeye çalışırken başkalarından destek görmekte zorlanacaksınız. 

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: