Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları iş, hayat, eğitim, aşk ve kariyer kararlarınızı verirken bir daha düşünmenize yardımcı olabilir.

7 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları sizi bekliyor. Bakalım bugün sizi neler bekliyor..

7 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları

4 şubat günlük burç yorumları

7  Şubat 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Yaşam gücünüzün yüksek olduğu bir gün. Olayların duygusal yönleri canınızı sıkabilir fakat karşınızdaki kişilere gereken desteği veriyorsunuz. Partnerinizle aranızda güçlü bir cinsel çekim oluşabilir. Duygusallıkla yaklaştığınız konulara fazla misyon yüklüyorsunuz.

4 şubat günlük burç yorumları

7 Şubat 2018 Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları ( 21 Nisan- 21 Mayıs)

Düşüncelerinizi çevrenizle paylaşırken, geleneksel yapınızı ortaya koyacağınız bir gün. Duygularınız karışık olduğu için hata yapmaktan korkuyorsunuz.Güçlü bir partnerin üzerinizdeki etkisini inkar edemezsiniz.Bugün partnerinizin fikir ve düşüncelerine önem vermeyen tavırlarınızla, onu kızdırabilirsiniz.

günlük burç yorumu

7  Şubat 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Birlikte çalıştığınız kişilerin isteklerini görmezlikten gelmemeli ve zihinsel aktivitenizi değerlendirmelisiniz. Sabit düşüncelerin size faydası olmadığını gün içinde anlayacaksınız.Çevrenize karşı kuşkulu davranıyorsunuz. Arkadaşlarınızı ve çevrenizi yargılayabiliyorsunuz.

günlük burç yorumu

7  Şubat 2018 Yengeç Burcu  Yorumları ( 22 Haziran-23 Temmuz)

Bugün, kendinizi aşan konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Atılım yapmayı istediğiniz konulara ilgili ilginç gelişmelerin ön şartları kendiliğinden oluşacaktır. Ayağınıza gelen şansı kullanma konusunda tereddütler yaşamak yerine, bir an önce girişimciliğinizi ön plana çıkarmalısınız.

4 şubat 2018 günlük burç yorumları

7  Şubat 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Yaşam şartlarınızla ilgili değişimler canınızı sıkabilir. Bugün,gireceğini ortamlarda farklı bir konu ile ilgili fikirlerinizi söylemelerini isteyebilirler. Aykırı davranmak yerine, olaylara görecelikle bakmalısınız. Taraf tutmak size çevre kaybettirebilir.

7 Şubat 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün, çevre iletişiminizi mükemmel sergileyeceksiniz. Enerjinizin gücünü duygusal ilişkilerinize de yansıtabiliyorsunuz. Bazı değerlerin yaşamınızda değişmesinden rahatsızlık duymadan, çevrenizi sorgulamaya devam ediyorsunuz.

  26 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları

7 Şubat 2018 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül-23 Ekim)

Sizi aşan sıra dışı konular üzerinde çalışmayı seviyorsunuz. Yaratıcılığınız engellendiği zaman başarılı olmanız mümkün değil. Venüs burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinize yeni boyut kazandırıyor. Kalbi boş olanlar için her an yeni bir aşk başlayabilir.

7 Şubat 2018 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim-22 Kasım)

Maddi konularda gizlilik yaşamak istemiyorsunuz. Satın alma konusunda cesurca itiraflar yaparken, çevrenizden de aynı şeyleri bekliyorsunuz. Bugün, güvensizlik duygusu içinde olabilirsiniz. Maddi kazanımlarınız artabilir.

7  Şubat 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Çekiciliğinizi ve yaratıcılığınızı kullanmak için her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen, kendinizi mutsuz etmek için adeta çabalıyorsunuz. Bugün, partnerinizin sizin üzerinizde iddia etmesine izin vermek istemeyeceksiniz.

4 şubat 2018 günlük burç yorumları

7 Şubat 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık-20 Ocak)

Kendinize taviz vermek isteyecek ve öz benliğinizi besleyecek çalışmalar yapacaksınız. Endişelerden uzak yaşama tarzınızı benimsemek isteyeceksiniz. Bugün, birlikte çalışacağınız kişilerin size yaklaşımlarını önemsemeli ve duygusal olaylarını takibe almalısınız.

4 şubat 2018 günlük burç yorumları

7 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak-18 Şubat)

İlişkilerdeki denge çubuğuna siz yön verecek, diğer kişilerin katkı oranlarını da siz tayin edeceksiniz. Bugün, maddi ve manevi olarak iyi bir gün geçireceksiniz. Yönetici gezegeninizin size zorluklar çıkarması sonucunda, arkadaşlarınız arasında iletişim kopukluğu yaşayabilirsiniz.

7 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat-20Mart)

Siz farklı konuları bir arada kombine edebilen bir yapıya sahipsiniz. Bugün, bir çok konu karmaşık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Siz derin düşüncelerin insanı olmanıza rağmen, fazla sorumluluk aldığınız zaman, aniden her şeye sinirlenebiliyorsunuz.

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: