Rüyada para görmek pekiyi yorumlanmasa da, farklı tabirleri de bulunmaktadır; birileri tarafından söylenecek, zarar görülecek sözlere işaret etmesi gibi

Bu sözler insanın canını sıkacak sözler olabilir. Bazı rüya tabircilerine göre de rüyada para görmek insanın etrafında bulunan ikiyüzlü insanların varlığıyla yorumlanır. Rüyada para görmek bazı rüya tabirlerinde kişiye gelecek nimetler konusunda habercidir. Bu rüyayı gören kişi yaşadığı maddi ve manevi sıkıntılar geçer ve kişi rahatlığa ulaşır. Bu rüya sahibinin yapmış olduğu küçük iyilikler ve yaptığı ibadetler fazlasıyla ödüllendirilecek demektir.

Rüyada para görmek kişinin etrafındaki kötü ve ikiyüzlü kişilere karşı söylenecek söz ile yorumlanmaktadır. Para ile ilgili görülen rüyalar genellikle biri hakkında yapılan dedikoduya, rüyayı gören kişiye karşı söylenen söze veya rüyayı gören kişinin söyleyeceği kötü sözlere işaret etmektedir. Rüyada bir kişinin, üzerinde Allah adının yazılı olduğu para görmesi demek rüyayı gören kişinin Kuran okumaya göre diğer ibadetlere daha fazla ağırlık verdiğini göstermektedir. Rüyada görülen para maddi manevi sıkıntılara işaret eder. Ama aynı zamanda bu sıkıntıların kısa sürede biteceği ve çok büyük mutluluklar yaşanacağı da söylenmektedir.

Rüyada Para Görmek ve Parayı Yutmak

Rüyada para görmek yakın zamanda elde edilecek olan paraya işaret etmektedir. Rüyada görülen para gümüş ise ve bu para yutulmuş ise rüya sahibinin günah işleyeceği anlamına gelmektedir. Rüyada görülen para altın para ise ve kişi bu parayı yutuyor ise bu kişi inkara girer. İslam alimlerine göre rüyada altın İslam’ı temsil etmektedir. Para ise günaha girmek demektir.

Rüyada Para Bulmak Ne Demektir?

Rüyada para bulan kişinin gerçek hayatta başına çeşitli belalar gelir ve bu kişi boş işlerle uğraşıp durur. Rüyanın sahibinin canı sıkılır. Rüyada para bulmanın bu şekilde yorumlanmasının sebebi olarak da paranın insanın dünyada oyalaması olarak gösterilmektedir. Bir diğer rüya yorumunda ise para bulan kişinin işleri artar ve kazancı beklediğinin çok üstünde olur, maddi olarak çok rahatlar. Bazı yorumlarda da para bulan kişi bazı ödemelerini yapar veya birilerine borç verir. Kişinin cüzdanındaki paranın harcanmasını göstermektedir.

  28 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: