ABD Channel 4’ta yayınlanacak (30 Kasım tarihinde) “The Sex Robots are Coming” (Seks Robot Geliyor) isimli belgesele konu olan Georgia’lı mühendisin herkesi şaşırtan açıklaması!

Channel 4’ün iki yıldan bu yana Seks Robot geliştiren bir şirketi konu alan The Seks Robots are Coming isimli  belgeseli, aynı zamanda bunun yaratabileceği toplumsal çöküntü ve sorunları da beraberinde getireceğini ön görüyor.

Haftada 3 – 4 kez birlikte oluyoruz

Belgesele konu olan 58 yaşındaki mühendis James İngiliz Daily Star gazetesine haber oldu.  James, April adını verdiği sarışın robotuyla haftada 3 – 4 kez birlikte olduğunu ve 36 yıllık eşinin de bu durumdan haberdar olduğunu fakat hiç rahatsızlık duymadığını anlattı.

James belgeselde seks robotu April’ı akşam yemeğine çıkardığını ve gittikleeri restorandaki insanların onu gerçek bir kadın sandıklarını söyledi.

Kocamın beni gerçek bir kadınla aldatmamasından memnunum

James’in eşi Tina ise, ilk zamanlarda kocasının bir seks oyuncağıyla vakit geçirmesi ve birlikte olması fikrine alışmakta bir hayli zorluk çektiğini fakat zamanla bu durumu kabullendiğini ve hatta kocasının kendisini gerçek bir kadınla aldatmadığı için bundan mutluluk duyduğunu aktardı.

İşte adından çok söz ettirecek belgeselin tanıtım videosu

 

Yorumlar

  Aşırı Sevimli Bir İllüstrasyon Serisi: Hayattan 100 Gün
Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: