2017 yılı birçok ünlü ismi kaybettiğimiz bir yıldı. Peki ya 2017 yılında hayatını kaybeden ünlüler kimler?

İşte 2017 Yılında Hayatını Kaybeden Ünlüler… 2017 yılı bir çok ünlü ismi kaybettiğimiz bir yıldı, kimi genç yaşında, kimi hastalıktan, kimi yaşlılıktan hayata veda etti. Sanat, sinema, spor, tiyatro, müzik gibi sanat dallarının efsane isimleri hayatlarını kaybederken geride kendilerinden çok güzel hatıralar bıraktılar.Ünlü isimlerimizin birçoğunu kanser hastalığı yüzünden kaybettik.2017 yılında hayatını kaybeden ünlülere baktığımızda, bizleri çok üzen değerleri kaybettiğimizi görüyoruz.

Ölümleri ile Sevenlerini Yasa Boğan Ünlüler

2017 yılında ilk kaybettiğimiz ünlülerden biri Ayberk Atilla oldu. Çok uzun yıllar hayatımıza girmiş olan komedi oyuncusu Ayberk Atilla’yı en çok bir demet tiyatroda ki rolü ile tanıdık, uzun süredir tedavi gördüğü mide kanseri nedeniyle 70 yaşında hayatını kaybeden oyuncu, sevenlerini göz yaşlarına boğdu.

2017 yılının ünlü ölümleriyle  başlayan kronolojisi Gençlerbirliği’nin yıllardır takımına emek vermiş efsane başkanı İlhan Cavcav  bir süredir kalp ve akciğerlerinde yaşadığı sorunlar nedeniyle bayin kanaması geçirdi, yaşam mücadeleci veren Cavcav bu savaşı kaybederek 81 yaşında hayatına veda etti.

Yıllarca bizler için sinema ikonu olan Şoför Nebahat karakterini canlandıran Sezer Sezin 89 yaşında aramızdan ayrıldı.

Kanser hastalığı bu yıl boyunca ünlülülerimizin peşini bırakmadı, yıllar önce yurtdışından bile teklif alan fakat lisan problemi yüzünden dünyaya açılamayan Fikret Hakan akciğer kanseri yüzünden aramızdan ayrıldı.

19 nisan 2017 tarihinde hepimizi aktörlüğünü çok beğendiği bir Yeşilçam yıldızı kaydı aramızdan, Bülent Kayabaş’ı kaybettik. Ölümleri ile yasan boğan ünlüler artık hatıraları ile aramızda kalıcaklar.

Hababam Sınıfı deyince aklımıza büyük bir Yeşilçam tarihi gelir. Hepimiz belki 10 kere belki daha fazla seyretmişizdir, Hababam sınıfını, orda ki tüm karakterleri ve replikleri ezbere biliriz, orda ki karakterler asla unutulmaz…Bunlardan en önemlileri Güdük Necmi bu yıl güdük Necmi’ye hayat veren Halit Akçatepe’yi de kaybettik.

  Dizi aşklarına bir yenisi eklendi: Tolga Sarıtaş ile Aybüke Pusat

2017 yılı hepimiz için zor bir yıl oldu Kanser hastalığı ile mücadele eden tam iyileşip sahnelere tekrar dönerken  Harun Kolçak’ı ,ünlü tiyatro oyuncusu Engin Cezzar’ı, değişik ve etkileyici sesiyle, yıllardır programcılık mesleğini başarıyla gerçekleştiren Tayfun Talipoğlu’nu ,otoparkta arabasına binerken İbrahim Erkal’ı, Melih Ülgen’i, yıllardır kendisine aşık olan kadın tarafından otel odasında sırtından 2 kurşunla vurulan  Vatan Şaşmaz ‘ı kaybettik. 2017 yılı bizim için kayıplarla dolu bir yıl oldu umarız 2018 yılında sevdiğimiz ünlüleri kaybetmediğimiz bir yıl olur.

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: