Ahu Yağtu sosyal medyadan öyle bir öyle bir paylaşım yaptı ki elbette arkasından yorumlar ardı ardına gelmeye başladı. Peki Ahu Yağtu bu hareket ile kimi hedef aldı?

Oyuncunun bu hareketi ile Cansu Dere’yi mi hedef aldı. Ahu Yağtu sosyal medyadan öyle bir öyle bir paylaşım yaptı ki görenler acaba bir zamanlar eski eşi Cansu Dere’yi mi hedef aldı diye sormaya yorum yapmaya başladılar.

Yağtu, sorulan sorular üzerine “Öyle bir şey yok. Senaryo yazmışlar” dedi. Ünlü manken, “Peki Cansu Hanım’la görüşür müsünüz?” sorusuna ise “Hayır, neden görüşeyim” diye yanıt verdi.

Takipçileri bile şaşırdı

Yağtu ise dün sosyal medya hesabından gerilim efekti eşliğinde takipçilerini şaşırtan bir video paylaştı. Güzel oyuncu, söz konusu videoda, argoda olumsuzluk ifade eden bir el hareketi yapıyordu.

Ünlü oyuncunun takipçileri, bu videonun Cansu Dere’ye gönderme olduğunu öne sürdü. Ünlü oyuncu ise Ahu Yağtu sosyal medyadan öyle bir öyle bir paylaşım yaptı ki haberleri ve olay el hareketine ilişkin, Cansu Dere’yi veya bir başkasına hedef almadığını, sadece dalga geçtiğini söyledi.

Bu polemik bir süre daha sürecek, magazin dünyasını meşgul edecek gibi duruyor.

Yorumlar

  2018 Yılbaşında Ne Yemeli Nereye Gidilmeli
Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: