Barış Arduç ve Yapımcısına Acun Ilıcalı’dan Destek

Gişede beklediği başarıyı yakalayamayan ” Mutluluk Zamanı ” filminin  başrol oyuncusu Barış Arduç ve yapımcısı Muzaffer Yıldırım’a destek Acun Ilıca’lı ve eşi Şeyma Subaşı’ndan geldi.

Acun Ilıcalı ve eşi Şeyma Subaşı filmin başrol oyuncusu Barış Arduç ve filmin yapımcısı Muzaffer yıldırım ile Bebek’te bulunan Baylanda bir araya geldi.

Gişede beklediği başarıyı yakalayamayan Mutluluk Zamanı filmi başrol oyuncusu Barış Arduç ve Yapımcısı Muzaffer Yıldırıma ilk destek filmin TV yayın haklarını TV8 kanalına alan Acun Ilıcalı ve eşi Şeyma Subaşından geldi.

Mutluluk Zamanı gişede istediğini alamadı

Vizyonda 2. haftasını tamamlamak üzere olan Mutluluk Zamanı 400.000 seyirci barajını anca yakalamış durumda iken vizyonda 4. haftasını süren Ayla filmi 3 milyon, Yol Arkadaşım ise 1.3 milyon barajını zorluyor.

Bize göre de Mutluluk Zamanı isimli bir filmin 10 Kasım gibi tüm ulusun üzüntülü bir gününde çıkması ne kadar doğru bir tarihti bilemiyoruz.

Barış Arduç çıkışta soruları yanıtladı

Çıkışta bekleyen basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Barış Arduç, “Beklentiler daha yüksek olduğu için insanlar bu şekilde yorum yapabilir. Hayatın içinde her şey var. Her şey istediğimiz gibi olmaz. İzleyen bütün arkadaşlarımız beğendiklerini söylüyor. Bizim için de önemli olan bu” dedi.

Filmin konusunu hatırlayalım

Romantik komedi türünde olan Mutluluk Zamanı filminin konusu ise şöyle; Mert, müşterilerini hayata karşı ayakları dimdik yere basan insanlara dönüştüren “mutluet.com.tr ” şirketinin sahibidir. Geçmişiyle yüzleşmeden kendi mükemmel hayatını yaratan Mert ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada’nın yolları sürpriz bir şekilde kesişir. Mert’in hayatı Ada’yı tanıdıkça değişmeye başlar. Mert’i tanıdıkça ona aşık olan Ada ise ne kadar duygularına engel olmaya çalışsa da başarılı olamaz. Kendisini hep kaybeden biri olarak gören Ada’nın ağabeyi Tarık’ın hayatı ise Mert’le tanıştığında bambaşka bir hal alır. Fakat ne Cengiz’in “Mert’in kız kardeşine aşık olduğundan haberi vardır; ne de Ada’nın abisinin Mert’ten çapkınlık dersleri aldığından.
Romantik komedi türündeki filmin başrolünde Kiralık Aşk dizisinde canlandırdıkları Ömer ve Defne karakterleriyle büyük başarı yakalayan Barış Arduç ve Elçin Sangu yer alıyor.

  Yılbaşında Sevdiklerimize Ne Hediye Almalıyız?

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: