Son zamanlarda yapmış olduğu paylaşımlar sonrasında Şeyma Subaşı Instagram’da karalanıyor dedikodusu yayılmaya başlandı.

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile evlendikten sonra gündemden düşmedi. Bu durumun oluşmasında Şeyma Subaşı’nın sosyal medyada yapmış olduğu yorumlarda etkili olmaktadır. Zira Şeyma Subaşı yaptığı sıra dışı paylaşımlarla fenomen haline gelmeye başladı. Son zamanlarda yapmış olduğu paylaşımlar sonrasında Şeyma Subaşı Instagram’da karalanıyor dedikodusu yayılmaya başlandı.

Acun Ilıcalı ile 8 yıl gibi uzun bir süre birlikte olan ve sonrasında ses getiren bir düğünle evlenen Subaşı, gündemin zirvesine yerleşti. Marsilya’daki Türk konsolosluğunda nikahları kıyılan çift, mutluluklarını sevenleriyle paylaştı. Şeyma Subaşı özellikle Instagram’daki paylaşımlarıyla olay kadın oldu. Zira düğün hikayelerini Instagram’da takipçileriyle paylaşan Subaşı, takipçilerinin beğenisini de kazandı.

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile evlilik hikayesini an ve an Instagram’da paylaşarak, takipçilerine önemli bir jest yaptı. Düğünlerini anlık olarak takipçilerine duyuran Subaşı, Instagram’da gündemine oturdu. Türk Konsolosluğundaki nikahın ardından düğünün St. Tropez’de gerçekleştiği de biliniyor. Bütün bu bilgiler Şeyma Subaşı’nın Instagram paylaşımlarından an ve an takip edildi. Bu durum Şeyma Subaşı Instagram’da karalanıyor söylentilerini de beraberinde getirdi. Zira bu paylaşımların sonrasında Şeyma Subaşı, çok fazla yorum aldı. Bu yorumların çoğu tebrik niteliğinde olsa da bazılarının da olumsuz karalama cümleleri olduğu biliniyor.

Şeyma Subaşı’nın Açıklamaları

Şeyma Subaşı’nın Instagram üzerindeki açıklamaları, onun çok farklı tepkiler almasına da neden oldu. ‘’ Acun aşık olunmayacak insan değil. Acun her kadını etkiler.’’ Sözüyle gündeme oturan Subaşı, her fırsatta Acun Ilıcalı’ya olan sevgisini dillendirmekten de geri durmuyor. He yaptığı olay olan Subaşı, Instagram’da hem fenomen hem de gündem olmayı başarıyor. Bu durum ise Şeyma Subaşı Instagram’da karalanıyor dedikodusunun artmasında etkili oluyor. Şeyma Subaşı, Instagram’da paylaşımlarında gittiği mekanlardan tutun da gezdiği ülkelere kadar pek çok ayrıntılara yer veriyor. Ayrıca kullandığı ürünleri dahi takipçilerle paylaşan Subaşı, takipçileri tarafından da yakın takibe alınmış durumda. Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile evlendikten sonra takipçisi sayısının hızlı bir şekilde arttırmış durumda. Bu durumun doğal sonucu olarak ise Instagram üzerinde fenomen olan Subaşı’nın her yaptığı olay oluyor.

  Sosyal Medya Fenomeni Nasıl Olunur?

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: