Megastar Tarkan bu yıl şarkılarıyla kaldığı yerden fırtınalar estirmeye devam ediyor. Tarkan’ın Beni Çok Sev Klibi çok konuşulacak gibi gözüküyor.

Çünkü Tarkan’ın Beni Çok Sev Klibi aynı zamanda kendi düğünü olacak. Şimdiden hayranları klibini izlemek adına sabırsızlanmaya başladı bile.

Yeni albümü 10’un ikinci klibini çekmeyi düşünen Tarkan, bu sefer klibinde farklı bir kombinasyon ile çıkıyor. Tarkan’ın Beni Çok Sev Klibi şimdiden dikkat çekti ve merak uyandırdı. Bu kliple ilgili olarak çalışmalar sürmeye başlayacak. İşin en güzel taraflarından birisi de klibinde ilk kez eşi Pınar Tevetoğlu yer alıyor. Son derece anlamlı ve özel olacak bu klibin daha şimdiden konuşulmaya başlandığını söylememiz gerekir.

Yolla’dan Sonra Beni Çok Sev!

İlk şarkısı Yolla ile müzik dünyasına hızlı şekilde giriş yapmıştı. Klibinde hareketli dans ritimleri ile dikkat çekmişti. Şarkısı hayranları tarafından çok fazla sevilmişti. Albümünde yer alan Beni Çok Sev şarkısı da hayranları tarafından çok beğenilmişti. Beklenen oldu ve sevilen şarkılardan olan Beni Çok Sev kliplenecek. Fakat bu sefer Tarkan’ın klibinde farklı bir konsept gün yüzüne çıkıyor. Beni Çok sev albümünde ki şarkısı için düğün klibini yayınlama kararı aldı.  ‘Beni Çok Sev’ parçasına Murad Küçük yönetmenliğinde klip çeken Tarkan, müzik camiasında dikkatleri yeniden kendi üzerine çekmeyi başarmıştır.

Çekimlerin sürprizi ise Megastar’ın eşi Pınar Tevetoğlu olduğunu söylememiz gerekiyor. Böylelikle ilk defa Tarkan’ın klibinde ise eşi Pınar Tevetoğlu yer almış olacak. Sanatçının kendi düğün gününe uyanışıyla başlayan klip, düğün hazırlıkları ve düğüne gidişini kapsıyor. Her bir karesinde aşk, heyecan ve mutluluğu gözler önüne serecek. Klibinde ise güzel eşi Pınar Tevetoğlu yer alacak. Tarkan’ın bu klibi çoğu sanat dünyasında ki isimler tarafından da sabırsızlıkla bekleniyor. Hatta şimdiden klibin nasıl olacağı sosyal medya ortamında konuşulmaya bile başlandı. Fakat işin en önemli yanlarından birisini es geçemeyiz. Çünkü, klip yayınlanmadan bile sezona damga vurmayı başardı. Beni Çok sev Klibi kısa zamanda yayınlanarak izleyicilerle buluşmuş olacak.

  Yılbaşında Sevdiklerimize Ne Hediye Almalıyız?

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: