Dizilerde, filmlerde ve sahnelerde gördüğümüz ünlü çiftlerin gerçek hayatta nerede yaşadıkları hep merak konusu olmuştur. Özellikle evlendikten sonra daha sakin ve büyük bir eve taşınan ünlülerin hangi semtte yaşadıklarına yazımızda yer verdik. İşte evlendikten sonra yeni bir ev ile yeni bir hayat yaratan ünlüler…

Gülşen-Ozan Çolakoğlu

Oğulları Azur Benan’ı kucaklarına alan Gülşen-Ozan Çolakoğlu çifti, Rumelihisarı’na taşındı. Üç katlı bir villa tercih eden ailenin, aylık 13 bin euro (yaklaşık 60 bin lira) kira ödeyeceği iddia edildi.

Fahriye Evcen- Burak Özçivit

Ünlü çift Beykoz Acarkent’te 4 katlı, bahçeli ve havuzlu aylık 15 bin TL olan lüks bir villada yaşıyor. İkili, evlenmeden önce Fahriye Evcen’e ait İstinye’de bir evde oturuyordu fakat Burak Özçivit, Fahriye Evcen’in beğendiği bu villayı tutarak ona sürpriz yaptı.

Caner Erkin-Şükran Ovalı

Beşiktaş’lı futbolcu Caner Erkin ve ünlü oyuncu Şükran Ovalı, Bağdat Caddesi’nde bir rezidansta kalıyor. Çift, aylık kirası yaklaşık 12 bin dolar(45 bin TL) olan bu rezidanstan önce,  Baltalimanı’nda yaşıyordu.

Engin Altan Düzyatan-Neslihan Alkoçlar

Engin Altan Düzyatan, eşi Neslihan Alkoçlar ve oğlu Emir Beykoz Çubuklu Vadi Evleri’nden villada yaşıyor.

Tolgahan Sayışman-Almeda Abazi

Daha önce Zekeriyaköy’de yaşayan mutlu çift, Zincirlikuyu’da lüks bir rezidansta yaşıyor.

Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu

14 Mayıs 2016 yılında dünya evine giren ünlü oyuncular Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu Emirgan’da yaşıyor.

Rüştü Reçber-Işıl Reçber

Eski futbolcu Rüştü Reçber ve eşi Işıl Reçber, Beykoz’da havuzlu, bahçeli ve 4 katlı bir villada yaşıyor.

Demet Akalın-Okan Kurt

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ve eşi Okan Kurt, Acarkent’te 7 oda ve 2 salonu bulunan lüks bir villada yaşıyor. Geçtiğimiz aylarda boğaz manzarı bu villaya 18 milyon TL ödeyen çift, mutlu hayatlarına devam ediyor.

  Ahu Yağtu Sosyal Medyadan Öyle Bir Paylaşım yaptı Ki
Beren Saat-Kenan Doğulu

Ünlü çift, Çengelköy’de, Sultan Makamı adlı sitede bulunan üç katlı bir villada yaşıyor. Ev için 7 milyon dolar ödeyen çift, dekorasyonu içinde bir hayli çaba harcadı.

İki dönüm içerisinde yer alan villada altı oda,iki salon, iki mutfak ve özel yüzme havuzu bulunuyor. Sitede dokuz villa yer alıyor.

 

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: