Tüm yıl boyunca sevilen şarkı ve şovlarıyla keyifli anlar yaşatan ünlüler 2018e girerken sahnelerde olacak. Yılbaşında En Çok Kazanan Ünlü İsimler kimler?

Yılbaşında En Çok Kazanan Ünlü İsimler kimler? Tüm yıl boyunca sevilen şarkı ve şovlarıyla, onları izleyen ve dinleyenlere keyifli anlar yaşatan ses sanatçıları, 2018 ‘e girerken de sahnelerde olacak ve yeni yıla kendilerini dinlemeye gelenlere unutulmaz anlar yaşatacaklar. Herkes bir yıl boyunca iyisiyle, kötüsüyle yaşadıkları yılın yorgunluğunu atmak ve yepyeni birbirinden güzel duygularla eğlenerek yeni yıla girmek için yeni yıl partilerine giderken, onlar eğlendirmek için gidecekler. E doğal olarak eğlenmek için değil de eğlendirmek için sahnelerde yer alacak sanatçıların, bu özel gece için alacakları üçretler de oldukça özel ve cep yakıyor. Yılbaşında en çok kazanan ünlü isimler ve nerede sahne alıyorlar, aldıkları ücretleri aşağı da sıraladık

Tarkan 300 bin euro

Ülkemizin mega starı olan Tarkan, yılbaşı geçesi Kıbrıs’ta sahne alacak ve bu özel gece için tam 300 bin Euro ücret alacak. Tarkan yılbaşı gecesi onu dinlemeye gelenleri eğlendirirken, cebine atacağı rakam da 1 milyon 350 bin TL olacak.

Ebru Gündeş

Mega star gibi Ebru Gündeş’te yılbaşı gecesi Kıbrıs’ta, kendisini dinlemeye geleceklere, birbirinden güzel şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşatacak. Güzel sanatçı, yılbaşı gecesi için 1 milyon TL alacak.

Hadise

Pop yıldızı Hadise, geçen sene olduğu gibi bu sene de Azerbaycan’da yılbaşı programı yapacak. Hadise, Azerbaycan’da soydaşlarımızı eğlendirirken kasasına da 1 milyon TL kasasına koyacak.

Kıbrıs’a sanatçı akını

Her sene yeni yıla Kıbrıs’ta girmek isteyenlere, Kıbrıs’ın birbirinden güzel otelleri de sürprizler hazırlıyorlar. Kıbrıs’a sanatçı akını haline getiren organizatör ve oteller megastar Tarkan ve Ebru Gündeş’ten başka sanatçılarla da zengin programlar hazırladılar. Hapisten çıktıktan sonra sevenlerinin karşısına birbirinden güzel şarkılarıyla çıkan Deniz Seki ve eğlence dünyasının sevilen ismi Fatih Ürek’te Kıbrıs’ta sahne alacaklar. Ülkemizde sahne alacak bazı isimler ve şehirleri de aşağıda belirttik.

  Woody Allen ve Evliliği Hakkında Garip Gerçekler

Bülent Ersoy – Antalya

Ziynet Sali – Antalya

Songül Karlı – Adana

Kubat – Bodrum ‘ da sahne alacaklar. 

Yeni yıla güzel umutlarla, eğlenerek girmek isteyenlere bir çok alternatif bulunurken, yeni yıla girerken eğlence mekanlarında şarkıları ve şovlarıyla eğlendiren sanatçılarda zenginliklerine zenginlik katarak başlıyorlar.

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: