İkonik film yapımcısı, yönetmen Woody Allen son 20 yıldır Soon-Yi Previn ile evli, Hollywood’da bir çok evlilik bu sürenin yarısına bile erişmeden bitiyor.

Her ne kadar dışarıdan mutlu ve herkesin imrenerek baksa da bu evlilik ile ilgili bir çok rahatsızlık verici garip durumlar var, Woody Allen ve Soon-Yi evliliğinde olduğu gibi

İşte o garip gerçekler

Woody Allen ve evliliği ile ilgili garip gerçekleri paylaşıyoruz: Allen eski kız arkadaşının kızı ile evli.

Eski kız arkadaşı Aktrist Mia Farrow ve piyanist Andrea Previn Soon – Yi’i Kore’den evlat edinmişlerdi. İkili daha sonra ayrıldı Farrow ile Allen 1990 ile 1992 yılları arasında birlikte oldular fakat hiç bir zaman birlikte yaşamadılar yada evlenmediler.

Tek biyolojik çocukları oldu, Satchel’i (şimdi Ronan Farrow) ve aynı zamanda evlat edindikleri kızları Dylan’ı ve oğulları Musa’yı kabul ettiler.

Farrow ve Allen’ın ilişkisi, Soon-Yi ile olan ilişkisi ortaya çıktığında sona erdi.

Woody Allen bu konuda hiç suçluluk hissetmediğini, eşinin yada Farrow’un diğer çocuklarının biyolojik babası olmadığını belirtti. Hatta hiç onlarla aynı evde kalmadığını, 7 yıl boyunca bir aile yemeği dahi yemediğini, Mia’nın dairesinde uyumadığını vurguladı.

woody allen

Soon-Yi Time Dergisine verdiği röportajda, Woody’nin benim babam yada üvey babam olduğu söylemlerine gülüyorum. Benim gerçek ailem Mia ve Andrea Pervin’dir. Ama anladım ki onlar benim gerçek ailem değillermiş sözleri büyük yankı uyandırdı.

Kimse kaç yaşında olduğundan emin değil

soon-yi

Soon – Yi Amerika’ya geldiğinde herhangi bir doğum belgesi yoktu. Vanity Fair‘in haberine göre Yi’nin 1978 de Amerika’ya geldiğinde yapılan kemik taramasında 5-7 yaşlarında olabileceğini haber yapmıştı. Woody Allen ile birlikte olmaya başladığında 18-20 yaşlarında olduğunu düşünürsek, Woody  ise 55 yaşında idi.

  Barış Arduç ve Yapımcısına Acun Ilıcalı'dan Destek

Onu makyaj yapmaya cesaretlendirmiş

Vanity Fair’in haberine göre, orta okuldan liseye kadar Yi’e hocalık yapan Audrey Seiger şunları söyledi. Ne zaman beraber olmaya başladılar bilmiyorum ama, Lisenin son 6 ayında onda büyük değişikliler olmaya başladığını fark ettim.

Bir model olmak için makyaj yapması  gerektiği konusunda kendisini teşvik ediyordu. Nasıl davranması gerektiği ve ne giymesi gerektiği konusunda kendisine yardımcı oluyor aynı zamanda bir çekim yapılması konusunda kendisine bir profesyonel fotoğrafçı bile ayarlamıştı. Fotoğrafları gördüğümde çok şaşırmıştım. Yi çok güzel görünüyordu.

Soon – Yi’nin kalçalarına dokunuyordu

Yine aynı röportajda, Farrow’un yanında çalışan ve kızı gibi olan Priscilla Gilman, Farrow’un diğer çocuklarıda bir değişiklik olduğunu fark etmişlerdi demişti ve şöyle devam ediyordu,

Matthew Previn ile beraber Gilman, birdenbire bu inanılmaz derecede seksi giysiler giymeye, gerçekten çarpıcı siyah gömlekler ve küçük etekler giymeye başladı. Bir keresinde babama söyleme bir arkadaşıma gidiyorum dediğinde Matthew’a biri ile beraber kim olduğunu bulmalıyız dediğimde, Matthew bana ah bırak hayatını yaşasın biz karışamayız demişti.

Yine bir keresinde Moses ( Musa ) allen Yi’nin etekerine baktığını söyledi. Kızlardan biride Allen’nın Yi’nin kalçalarına dokunduğunu gördüğünü bir aile toplantısında dile getirmişlerdi.

Farrow bu ilişkiyi en kötü şekilde öğrendi

woody allen

Farrow’un Woody Allen ile Soon-Yi arasındaki ilişkiyi nasıl keşfettiğini anlatan hikaye oldukça can sıkıcı.

Haberde, Farrow’un, Allen’in evinde bir zarf kutusunun altında gizli kızının çıplak fotoğrafları buldu. Allen’ın model kariyerine başlaması için bir aracı olduğunu iddia ettiği ve Soon-Yi’nin fotoğraflarını çektiği yazıyor.

Annesini basının önüne attı

woody allen

İlişki haberi kopunca Soon-Yi News Week’e romantizmini savunan ve Farrow tarafından istismar edildiğini iddia eden bir bülten yolladı.

işte gördüğünüz gibi uzaktan çok da hoş ve sağlıklı görünen ilişkilerde de bu şekilde sıkıntı verici süreçler yaşanıyor hatta aykırı olabiliyor.

  Dünyanın En Çok Kazanan 5 Ünlü İsmi

 

 

 

 

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: