Ünlülerin yılbaşı akşamında hangi mekanda sahne alacağı en çok merak edilen konulardan birisidir.  Yılbaşında Ünlüler Hangi Mekanda Sahne Alacak?

Yılbaşında birçok ünlünün farklı mekanda sahne alacaklarını söylememiz gerekiyor. Bu sayede yeni yıla ünlü sanatçıların muhteşem performansları eşliğinde girme şansına sahip olursunuz. Eğer yeni yılı evde değilde, mekanda kutlama gibi bir niyetiniz varsa ünlülerin çıktığı mekanları takip etmeniz gerekecek. Önceden bu mekanlarda ki yerinizi kaptırmadan ayırtmanız adına erken rezervasyon yapmanızı tavsiye ediyoruz. O halde bakalım yılbaşında ünlüler hangi mekanda sahne alacak?

Gökhan Tepe NG Afyon’da

Gökhan Tepe ile yeni yıla giriş yapmak istiyorsanız o halde hemen NG Afyon’da yerinizi ayırtmakla işe başlayın. Romantik bir sanatçı olarak kendisini tanıtan, şarkılarıyla kah hüzünlenip kah neşelendiğimiz usta sanatçı Gökhan Tepenin şarkılarını dinleme şansına sahip olacaksınız. Bu sayede yeni yılınızın muhteşem şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. NG Afyon’da sahne alacak başarılı sanatçı, en güzel şarkılarıyla artık harika zamanlar geçirmenize de yardımcı olacaktır. Bunun için sizlerinde yapması gereken yollardan birisi de hemen erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmadan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Gökhan Tepe’nin sahne aldığı NG Afyon’da yerinizi alabilirsiniz.

Hande Ünsal Grand Yazıcı Otel’de

Hande Ünsal ile yeni yıla giriş yapmanız mümkün. O halde hiç vakit kaybetmeden hemen Grand yazıcı Otel’de ki yerinizi ayırtmakla işe başlayın. Keyifli zamanlar geçirme şansına sahip olun. Yeni yılda harika zamanlar geçirmek isteyenlerdenseniz hemen yeni yılda bu mekanda bulunun. Hande Ünsal hem romantik hem de hareketli şarkıları ile sizleri coşturmaya geliyor.

Ebru Yaşar Afyon Sandıklı MAY Otelde

Kadın sanatçılar içerisinde farkını ortaya koyan, Ebru Yaşar’lı yeni yıla hazırlanabilirsiniz. Yılbaşı gecesinde Afyon Sandıklı MAY Otel’de yerini alıyor. Ortalığı kasıp kavurmaya gelecek başarılı sanatçıyla harika zamanları geçirmeye başlayacaksınız. O halde hemen mekanda ki yerinizi ayırtmaya başlayın. Sevilen sanatçılardan biri olarak karşımıza çıkan Ebru Yaşar’la yılbaşı akşamı oldukça coşacaksınız.

  Yılbaşında En Çok Kazanan Ünlü İsimler

Nadide Sultan İSTANBULDA TAKSİM ABANT PALACE Otelde

İstanbul’da yılbaşı kutlamalarını geçirecek kişiler için en güzel mekanlardan biri olarak karşımıza İstanbul Taksim’de yer alan Abant Palace Otel çıkıyor. Bu mekanda sevilen sanatçı Nadide Sultan yer alıyor.

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: