Yazları sıklıkla kullanılan beyaz pantolon nasıl kombinlemek gerektiği konusunda kafanız karışıyor olabilir. Artık kışları da beyaz pantolonlar büyük ilgi görüyorlar. Kalın kumaştan aldığınız beyaz pantolonlarınızı kışın kombinleyerek giyebilirsiniz.

Beyaz pantolon seçerken bedeninize ve kumaş türüne dikkat etmelisiniz. Çok dar olan beyaz pantolonlar kalçalarınızı çok iri gösterebilir. İnce kumaşlarda içinizi gösterebilir. Bacak boyunuz kısaysa yüksel bel pantolonları tercih edin. Uzun boyluysanız beyaz pantolonunuzun paçaları bol olabilir.

Beyaza Yakışacak Renkler

Beyaz pantolonunuzu natürel tonlardaki kıyafetlerinizle giyebilirsiniz. Natürel tonlar beyaz pantolonunuzu ortaya çıkartacaktır. Gri renkler ile de beyaz pantolonunuzu giyebilirsiniz. Gri renginin en güzel özelliği hem kış rengi olması hem de beyaz ile çok güzel bir uyum içerisinde olmasıdır. Vizon rengini beyaz pantolonlarınız ile kombinleyebilirsiniz. Taba rengi de beyaz pantolonlarınız için güze bir renk seçimi olacaktır.

Kombin Önerileri

Beyaz pantolonlarınızı giyerken üstünüze aldığınız ceketinizin ve ayakkabınızın uyumlu olmasına dikkat ediniz. Ceket ve ayakkabınızın uyumu beyaz pantolonun ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Star parçanız beyaz pantolonunuz olacaktır. Kötü gözüken, beyaz pantolon koyu renk ayakkabı kombini bu şekilde ortadan kalkacaktır.

Çalışırken giymek için beyaz pantolonunuzu şifon bir gömlekle giyebilirsiniz. Aksesuarlarınızla da tamamlayarak stilinizi konuşturabilirsiniz. 

Konser verilen bir yere gittiğiniz de beyaz pantolonunuzu ince askılı bol siyah crop-top bir t-shirtle kombinleyebilirsiniz. Sırt çantası alarak rahat hareket etmenizi sağlayabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla bir ev partisine gideceksiniz, beyaz pantolonunuzun üstüne bol krem rengi kazak giyebilirsiniz bel oyuntunuzu belli etmek amacıyla da ince bir kemeri kazağınızın üstüne takabilirsiniz.

Beyaz pantolonunuzla bu sene oldukça moda olan metalik renklerden bir bluz tercih ederek iddialı bir stil oluşturabilirsiniz. Kombininizi de aynı renk bantlı bir topuklu ayakkabıyla tamamlayabilirsiniz.

  Soğuk Havalar İçin En İdeal Kıyafetler Hangileridir?

Toplantılarınız da beyaz pantolon kullanabilirsiniz. Kot gömlekleriniz ile giyerek dağınık topuz saç modelinizi yaparak günlük bir stil elde edebilirsiniz. Kot gömlekle beyaz pantolonun çok güzel bir birlikleri vardır. Ayakkabı seçiminizin beyaz ayakkabı olması sizin için kullanışlı bir kombin yaratmış olabileceksiniz. Beyaz pantolonunuzu klasik bir görünüm elde etmek için giyecekseniz siyah bir bluz tercih edebilirsiniz. Kombinleriniz de büyük aksesuarlar kullanarak güzel bir tarz elde etmiş olacaksınızdır. Renkli ayakkabılar giyebilirsiniz beyaz pantolonunuzla çok rahat bütün renkleri kullanabilirsiniz. Renkleri ceketlerinizde de tercih edebilirsiniz. Risksiz kombinler beyaz pantolonla yapılmaktadır. Yaz aylarında çizgili t-shirtle kullanabilirsiniz. Beyaz pantolonlarla olduğu gibi beyaz şortlarınızla da kullanabilirsiniz. Üst bedeniniz geniş ise boyuna çizgiler tercih edin. Üst bedeniniz çok ince ise enine çizgili t-shirtle kullanabilirsiniz. Geniş paçalı pantolonlar ile büstiyerlerle kombinleyebilirsiniz. Her şeyinizi beyaz yaparak da kombin yapabilirsiniz. Ayakkabı ve çantanıza dikkatleri çekebilirsiniz. Beyaza tüm renkleri kaldırabilir. Çiçekli bluz, çiçekli gömleklerinizi beyaz pantolonunuzla giyebilirsiniz. Bu sene takımlar oldukça moda beyaz kıyafetlerini takım yaparak giyebilirsiniz. Uyumun uyumu göze hoş gelecektir.

Beyaz Pantolonun Altına Giyilebilecek Ayakkabı Modelleri

Geniş paça beyaz pantolonlarınızın altına kalın topuk ayakkabılar ilk tercihiniz olmalıdır.

Giydiğiniz pantolonun paçası dar ise bez ayakkabılar tercih etmelisiniz.

Yaz mevsiminde beyaz pantolon giyiyorsanız tercihiniz sandaletlerden yana olmalıdır. Skinny jean beyaz pantolon giyiyorsanız stiletto giyerek davete bile gidebilirsiniz.

Yarım bilekten bir pantolondan yana ise tercihiniz yarım converse veya spor ayakkabı giyebilirsiniz.

Kış mevsiminde beyaz pantolon tercih edecekseniz pantolonunuzun üstüne giydiğiniz ile çorap çizmelerinizin uyumu olmalıdır ki beyaz pantolonunuz şık durabilmelidir.

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: