Kime sorsak 2018’den ne bekliyorsun diye alacağımız ilk cevap ”Aşk” olurdu. İşte burcunuza göre 2018’de aşk hayatınız hakkında tavsiyeler

Her yeni yıl kapıya dayandığında yeni yıldan dileklerimizi sıralamaya, beklentilerimizi düşünmeye ve plan yapmaya başlar, yeni yıla yeni umutlar ile merhaba deriz. Elbette bu beklentilerin en başında ”Aşk” gelir. Bizde burcunuza göre 2018’de aşk hayatınız hakkında tavsiyeler ve önerilerde bulunmak istedik ve aşk ile beklentilerinize cevap olması dileği ile bir yazı hazırladık.

Koç Burcu (21 Mart – 19 Nisan)

Sonsuza kadar doğru kişinin karşınıza çıkmayacağı konusunda endişe etmeye son! 2018’de artık sevgili bulma konusunda endişelenmenize gerek yok. İnanmak sizin için zor olsa bile, sonsuza dek birlikte olacağınız, size ömrünün geri kalanını hediye edecek kişiyi bulacaksınız. Kalbinizin buruk olduğu geceler ve yalnız günler bitti. Kafanızı kaldırın ve bu yılın sonunda diğer yarınızı bulacağınıza inanın.

Boğa Burcu (20 Nisan – 21 Mayıs)

Gerçek en iyi arkadaşını 2018’de , bulacaksın. Ve bu, evleneceğiniz kişiyi bulacağınız anlamına gelmez, ancak en karanlık günlerinizde ve en karanlık gecelerinizde omzunuzu yaslayabileceğiniz birini bulacağınıza garanti verebiliriz. Bu dünyada artık yalnız kalmayacaksınız. Sonunda, her şeyi anlatabileceğiniz ve sizi hiçbir şey için yargılamayacak gerçek bir arkadaşınız olacak. Bu beklediğiniz burcunuza göre 2018’de aşk hayatınız hakkında tavsiyeler olmayabilir ama maalesef 2018 size bunu vaad ediyor..

İkizler Burcu (22 Mayıs – 21 Haziran)

Unutmayın ki her şeyi ciddiye almamalıyız. Dinle ve içinde bulunduğun anı hisset ve keyfini çıkar. Beyninize bazen, bir olumsuzluk, panik ya da korku yaşadığınızda çenesini kapatmasını söyleyin. Nefes alın. Ne istediğinizi kendinize sorun ve peşinden gidin. Önce kendinize dürüst olun ve sonra başkalarına. Aşkınız sizi bulacak!

Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu dünyada çok fazla şeyi hakkettiğinizi bilin ve ona göre davranın. Duygularınızı dinleyin, temkinli olun ama paranoyak olmayın. Kalbine giren ilk kişinin siz olduğunu söyleyenden uzak durun. İnsanları düzeltme konusunda endişelenmeyin. Birine karşı bir şeyler hissettiğinizde, aklınızı başınızdan aldığında bir adımda siz yaklaşın. Onu kırdığınızda özür dilemesini bilin. 2018’de aşk sana kucağını açacak.

  16 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bir planı izlemeye çalışmak yerine kalbinizin çığlıklarına kulak verin. Sizi başka insanlara tanıtacak yaratıcı tarafınızı öne çıkarak etkinliklere katılın ve yeteneklerinizi herkese gösterin. Kendinize konuştuğunuzdan daha fazla zaman harcayın. Yalnızca kendi tercihlerinizi kontrol edebileceğinizi unutmayın. Bu gerçeğin hayal kırıklığı yerine sevinç ve heyecanını hissedin ve yaşayın. O zaman bakın karşınıza kimler çıkacak.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Pragmatizmin, duygularınızın aşk hayatınızda söz sahibi olmasına izin verin, bunun üzerinde tam kontrole sahip olmadığınızı kabul edin. Risk alın. Kalbinize açık olun. Beynine, neden biriyle randevunuzu iptal etmeniz gerektiğini veya neden işe yaramayacağının nedenlerini sıralamak istediğinde susmasını söyle. İlginç, akıllı ve konuşmak için eğlenceli olduğunuzu bilin ve karşınızdakine sizin ile zaman harcadığını hissettirmeyin. Kendinize var olma özgürlüğü verin. Aşk kapıda.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Herkesi memnun etmeye çalışmaktan vazgeçin ve yapmak istediğiniz şeyleri yapmaya odaklanın. Birisi ile birlikte olduğunuzda, yapmanız gereken diğer tüm işlerden, olmanız gereken tüm yerlerden uzaklaşın çünkü tam da olmak istediğiniz yerdesiniz. İçgüdülerinize ve karar verme yetinize  güvenin. Sizi mutlu edecek seçimler yapın ve herkesin ne düşündüğünü görmezden gelin. burcunuza göre 2018’de aşk hayatınız hakkında tavsiyeler yazımıza bir şans verin.

Akrep Burcu (23 Ekim – 22 Kasım)

Kendinize mutlu olmak için şans tanıyın. İnsanların rahat hissetmesi için kim olduğunuzu kişiliğinizi anlatmaya onları rahatlatmaya çalışmayın. Siz kimseniz kimsiniz. Sizi bağlar. Sizi güldüren eğlendiren hayatı daha özgür yaşayan erkekler sizin aradığınız kişilik. 2018’de onu karşında bulacaksın.

Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)

İlk hamleni yap. Risk almak kendine güvenin başka bir belirtisidir. Kendini onda bulmaya karar ver  . Unutmayın ki aşk hayatınızı kontrol eden kişi sizsiniz, başkası değil. Mutlu ve parlak sen ol, ama bağlandığın birini bulduğunda kendine güvenen, bilinçsiz ve korkmuş olan yanını da görmelerinden korkma.

  30 Kasım 2017 Günlük Burç Yorumları

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)

Kendinize gülmek için izin verin. Unutmayın, evet, aşk bazen pratik düşünceyi ve belli bir mantığı içermelidir, fakat aynı zamanda, çok zaman anlamsız hale de gelmesine izin vermelisin. Bunun ile barışın aptal olmayın hayata bir kere geliyoruz.. Bu saçmalıkları eğlence haline birisini bulduğunuzda, gitmesine izin vermeyin. 2018’de sevgilinizle çılgınlık yapmaya hazır olun.

Kova Burcu (21 Ocak – 18 Şubat)

2018’de kabuğunuzu kırın, açılın, saçılın! Duvarların arkasında saklanmaktan vazgeçin. İnsanlar sizi görsünler. Savunma kalkanlarınızı indirin. İndirmediğinizde tek savunacağınız şey yalnızlığınız olacaktır. Eğer sizi sinirlendiren yada gıcık eden biri varsa ona bir daha yakından bakın, kalbinizde aynı şeyi mi söylüyor. Unutma ki en büyük aşklar en büyük nefretlerden doğar.

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Kendin için ne istediğine karar ver. Kendinize büyük bir sevgiyi hak ettiğinizi kabul ettirin. Başkalarına-ın aşklarına özenmeyi bırakın ve kendi hikayenizi yazmaya başlayın. Başkalarının bu aşkı hak edip etmediğini boş verin. Biz sizin hak ettiğinize inanıyoruz. Kendinize sorular sorun, insanlara ilgi duyduğunuzu söyleyin, hatta emin değilseniz bile, davetlere, tekliflere ‘evet’ deyin. Dışarı çıkın. Bir şeyler yapın. Beklenmedik anların böyle gerçekleştiğini unutmayın.

 

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: