31 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları iş, hayat, eğitim, aşk ve kariyer kararlarınızı verirken bir daha düşünmenize yardımcı olabilir.

31 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları sizi bekliyor. Bakalım bugün sizi neler bekliyor..

 günlük burç yorumu

31 Ocak 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Çözüm getirmeniz gereken konuları biraz beklemeye almalısınız. Yaşadığınız bir mücadele sizi yorgun düşürebilir. Aşk hayatınızda yaşayacağınız sürpriz gelişmeler tüm olumsuzlukları size unutturacak.

30 ocak günlük burç yorumları

31 Ocak 2018 Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları ( 21 Nisan- 21 Mayıs)

Üzerinizde olan ay tutulması etkisi bugün baş gösterecek. Sıcağı sıcağı konuşulması gereken bir konu uzayabilir. Partneriniz ile yapacağınız güzel planlar kendinizi iyi hissettirecek. Parasal harcamalara dikkat!

günlük burç yorumu

31 Ocak 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Ani değişiklikler yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Bu gece yaşanacak ay tutulmasından oldukça etkilenecek bir burçsunuz. Biraz daha sakin ve mantıklı kararlar için beklemelisiniz. Arkadaş çevrenizden birinin yardıma ihtiyacı olabilir.

günlük burç yorumu

31 Ocak 2018 Yengeç Burcu  Yorumları ( 22 Haziran-23 Temmuz)

Sevgiliniz, ilgisizliğinizden dolayı yakınabilir. Bir tartışma yaşamamak adına onu alttan almalısınız. Kötü bir dönemden geçtiğinizi düşünüyor olabilirsiniz ama toparlanmanıza ve harekete geçmenize az kaldı. Ailesel meseleleri kafanıza takmayın.

31 ocak 2018 günlük burç yorumları

31 Ocak 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Özlem duygusunu yoğun hissedeceğiniz bir gün olabilir. Bazı seyahatler gerçekleştirmek zorunda kalabilirsiniz. Planlarınız istediğiniz gibi olsa bile sonuçları yüzünüzü tam güldürmeyebilir.Ay tutulması sizi gergin bir döneme sokabilir.

31 Ocak 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bir konuda yapacağınız inatçılık, daha sonradan pişman olmanıza neden olabilir. Bir sözleşme ya da anlaşma imzalamadan önce iyice düşünmeniz gerekiyor. Aksi takdirde yanılma imkanınız yüksek olabilir.

  27 Ocak Günlük Burç Yorumları

31 Ocak 2018 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül-23 Ekim)

Bu aralar biraz molaya ihtiyacınız var. Yalnızlığı ne kadar sevmeseniz bile ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmeden harekete geçmemelisiniz. Çünkü gücünüzün bittiğini hissedebilirsiniz. Psikolojik olarak rahatlayacağınız bir konuşma yapabilirsiniz.

31 Ocak 2018 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim-22 Kasım)

Sabırlı olmanız gereken bir gün. Beklediğiniz değişiklikler tahmin ettiğiniz gibi olmayabilir. Ama kendiniz için doğru kararı vermeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Kariyer ile ilgili adımlar atarken yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz.

31 Ocak 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Kendinize olan güveniniz tehlike altına girebilir. Kendinizi kötü hissetmemek adına özür dileyebilirsiniz. Ailesel sıkıntıları geride bırakacaksınız . Aşk hayatınızdaki durgunluk bir süre daha devam edecek.

31 ocak 2018 günlük burç yorumları

31 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık-20 Ocak)

İş arkadaşlarınızdan bir kişinin sizi kıskandığını hissedebilir, aranıza mesafe koyabilirsiniz. Bir konuda haklı olduğunuzu kanıtlamak zorunda kalabilirsiniz. Sevgilinizle aranızdaki problemler yoluna girecek. Ay tutulmasının olumsuz etkilerini engelleyeceksiniz.

31 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak-18 Şubat)

Hayatınızla alakalı yön değiştirmek için ani kararlar vermemelisiniz. Arkadaşlarınızla güzel vakitler geçirip, enerji depolayabilirsiniz. Bel ya da sırt ağrılarınız artabilir, doktora görünmenizde fayda var. Yaşanan doğa olayları, objektif olmanızı sağlayacak.

31 Ocak 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat-20Mart)

Ailesel problemlerinizi dışarıya yansıtmamalısınız. Hassas noktalarınızı belli eden yapınız çevrenize karşı sizi güçsüz gösterebilir. Bazı kararlar almanız sevgilinizi de etkileyebilir. Bir konuşma yapmanız gerekiyorsa erteleyin.

 

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: