Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları iş, hayat, eğitim, aşk ve kariyer kararlarınızı verirken bir daha düşünmenize yardımcı olabilir.

6 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları sizi bekliyor. Bakalım bugün sizi neler bekliyor..

6 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları

4 şubat günlük burç yorumları

6  Şubat 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönem ve elinizi çabuk tutun. Uygulamak istediğiniz planları ertelemeyin ve fikirlerinizi herkese anlatmayın. Özellikle projelerinizi uygulamaya başlamadan önce herkese anlatmasanız iyi olacak. Sevdikleriniz sizi destekliyor.

4 şubat günlük burç yorumları

6 Şubat 2018 Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları ( 21 Nisan- 21 Mayıs)

Dikkatinizi kendinize yönelttiğiniz bir gün ve isteklerinizi gerçekleştirmek için gayret göstereceksiniz. Kendinizi güçlü hissedecek ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. İsteklerinizin peşinden gidebilir ve güç sahibi olanların desteğini alabilirsiniz.

günlük burç yorumu

6  Şubat 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konularla ilgili endişeleriniz olabilir. Kaygılarınızı sevdiklerinize yansıtmayın ve sabırlı olun. Geleceğe yönelik kaygılarınızdan uzaklaşacaksınız ve daha pratik konulara ilgi göstereceksiniz.

günlük burç yorumu

6  Şubat 2018 Yengeç Burcu  Yorumları ( 22 Haziran-23 Temmuz)

Duygularınız derinleşebilir ve şimdiye kadar aklınıza gelmeyen konular dikkatinizi çekebilir. Daha özgür bir tavır içinde olabilirsiniz. Önemsediğiniz kişiler ile iletişiminiz kuvvetli olacak ve bugün alacağınız haberlerden etkilenebilirsiniz.

4 şubat 2018 günlük burç yorumları

6  Şubat 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Sizin için projeler zamanı. Ayrıca yaptığınız planları arkadaşlarınıza anlatabilir, dostlarınızın ve sevdiğinizin desteğini alabilirsiniz. Projelerinizi sunarken etkileyici olacaksınız. Zaten çekiciliğiniz üzerinizde. Hem karşı cinsin, hem de çevrenizin ilgisini ve dikkatini üzerinize çekeceksiniz.

6 Şubat 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün karşılaştığınız olaylar veya gece görmüş olduğunuz rüyalar sizi etkileyecek ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Projeleriniz ile ilgili araştırma, geliştirme çalışmaları yapabilir, fikirlerinizi heyecanlı bir biçimde ortaya koyabilirsiniz.

  29 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları

6 Şubat 2018 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül-23 Ekim)

Duygularınızın dalgalandığı bir gün… Hareketli bir gün geçireceksiniz. Yabancı ülkelere gidebilir, seyahat projeleri yapabilirsiniz. Özgür olmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Sizi özgürleştireceğini düşündüğünüz projeler yapacaksınız.

6 Şubat 2018 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim-22 Kasım)

Kariyer yapmak ve sosyal statüsünü yükseltmek isteyenler yeni atılımlarda bulunabilir ve fırsatlarla karşılaşabilirler. Bugün kendinizi güçlü hissedecek ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. İsteklerinizin peşinden gidebilir ve güç sahibi olanların desteğini alabilirsiniz.

6  Şubat 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Sürpriz gelişmeler sizi kaygılarınızdan uzaklaştıracak. Olaylara farklı açılardan bakacak ve sizi özgürleştirdiğini düşüneceksiniz. Bugün isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Dostlarınızla haberleşebilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz.

4 şubat 2018 günlük burç yorumları

6 Şubat 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık-20 Ocak)

Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. İletişim ve haberleşmelerinizde bazı karışıklıklar olabilir. İddiacı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Bugün tartışmalardan uzak dursanız iyi olacak. Yanlış anlamalar olabilir ve siz iddiacı ve öfkeli davranabilirsiniz.

4 şubat 2018 günlük burç yorumları

6 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak-18 Şubat)

Bugün kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Bu arada araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz ve etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Anlayışlı ve yapıcı tavırlarınız ile çevrenizin dikkatini çekeceksiniz.

6 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat-20Mart)

Güne heyecanlı başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Kayıplar veya kaybetme duygusu içine girebilirsiniz. Hayal gücünüzün oyunlarına kendinizi kaptırmayın ve tedbirli olun. Zaten yeni tedbirler geliştireceğiniz bir dönemdesiniz.

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: