Gerdek gecesinde en önemli günlerden birisidir. Çiftlerin ilk ilişkiye girip kendisini daha iyi tanıdığı bu günde, cinsel ilişki nasıl olmalı bilmeniz gerekiyor.

Bu günde çiftlerde heyecan çok fazla olur. Aynı zamanda da cinsel haz çok fazladır. Bayanın kızlığının gideceği gerdek gecesinde bazı şeylere dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü cinsel birliktelikler hazdan çok daha fazla işkenceye dönüşebilir. Gerdek Gecesinde Cinsel İlişki Nasıl Olmalı? diye düşünen çiftlerimiz için işte ayrıntıları..

İstemek Önemli

Gerdek gecesinde en çok dikkat edilmesi konulardan birisi de istemek olacaktır. İstekli olduğunuzu karşı tarafa hissettirmeniz gerekecektir. Seks yapmaya karşı çok fazla istekli olduğunuzu göstermeniz gerekir. Bu sayede karşı partnerinizde bu durumdan daha fazla zevk alarak performansını arttırmaya başlayacak. Gerdek gecesinde cinsel birlikteliği kısa kesinlikle kesmemeniz gerekiyor. Aksine cinsel birlikteliğinizi uzun tutmanız tavsiye ediliyor. Korkularınızı mutlaka üzerinizden atmanız gerekmektedir. İki tarafında fazlasıyla zevk almış olduğu bir cinsel birliktelik içerisine girmenizde fayda var.  Sizi rahatlatan şeylerden konuşmalısınız.

  Cinsel Ereksiyon Sorunları Nasıl Çözülür?

Ön Sevişme Olmalı

Hemen cinsel birlikteliğe geçiş yapmamanız gerekir. Tam aksine aranızda bir ön sevişme olması gerekir. Ön sevişme cinsel birlikteliği daha fazla ayakta tuttuğu için oldukça fazla önemlidir. Böylelikle seksi daha iyi şekilde yapmanıza yardımcı olacaktır. Gerdek gecesini aceleye kesinlikle getirmeyin. Yavaş yavaş cinsel birlikteliğinize kontrol olmanız gerekir. Gerdek gecesinde cinsel ilişki son derece önemlidir. Bu yüzden cinsel temaslara hızlı şekilde adım atılması yanlış olur. Her bir pozisyonu yavaşca ve oldukça zevk alarak uygulamanız daha doğru çözüm yollarından birisi olacaktır.Ruhsal olarak yakınlaşmak bedensel olarak yakınlaşmaya da bu dönemde çok fazla ihtiyaç duyulur

Seks Konuşulmalı

Azdırıcı seks konuşmaları yapabilirsiniz. Bu durum her iki tarafından seksten fazlasıyla hoşnut olarak keyif almasına yardımcı olur. Cinsel yaşamınızın bundan sonra ki evresini daha güzel geçirmiş olursunuz. Yüksek tempolu, cinsel istek ve gücün baş gösterdiği bir seks yaşamına doğru adım atın. Bu durum gerdek gecesinde sizin çok fazla mutlu olmanıza en güzel şekilde yardımcı olacaktır.

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: