Ünlülerin hayatlarında evlilikleri yolunda giden çiftler bulmak çokta kolay değil. Nedeni ise ünlülerin evlilikleri sürdürülmesi çok zor bir olgudur.

Bu sebeple evlenen, uzun ve mutlu bir hayat yaşamayı hayal eden ünlülerin evliliklerinin çok kısa sürdüğünü görmekteyiz. Bunun en önemli sebebi ünlülerin çok yoğun iş yaşamlarının bulunmasıdır. Bu yoğun yaşamda çiftlerin birbirine yeterli vakit ayıramaması ve hoşgörülü davranamamalarıdır. Evlilikleri yolunda giden çiftler de yok değildir. Fakat bu kişilerin sayısı oldukça azdır.

Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay Çifti

Evlilikleri yolunda giden çiftler

Şarkıcı ve oyuncu olan Mahsun Kırmızıgül avukat Ece Binay ile şubat ayında Amerika Los Angeles’te evlendi. Bu çiftin evliliği şimdilik yolunda gitmektedir. Çiftin evliliklerinden Lavin isimli bir kız çocukları dünyaya gelmiştir. Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay çifti mutlu evlilikleriyle topluma örnek olan çiftler arasında yer almaktadır.

Tarkan Tevetoğlu ve Pınar Dilek Çifti

Evlilikleri yolunda giden çiftler

Tarkan oldukça fazla hayranı olan bir sanatçı olarak evliliği istikrarlı devam eden ünlülerden biri olarak tanınmaktadır. Tarkan ile Pınar çifti Almanya’da tanışarak evlilik kararı almışlardır. Düğünleri de Almanya’nın Köln şehrinde bulunan bir mekanda 100 kişinin katıldığı bir düğün ile dünya evine girmişlerdir. Tarkan Pınar çifti de evlilikleri yolunda giden çiftler arasında yerlerini almış durumdalar.

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Çifti

Evlilikleri yolunda giden çiftler

Balikesi Cunda Adası’nda evlenen çift, evlilik törenlerine katılan ünlülerin sayısıyla çok ön plana çıktı. Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti evlendikten sonra Cihangir semtinden Emirgan’a taşındı. Ünlü çift zamanımızın örnek çiftleri arasındaki yerini oldukça hızlı bir şekilde sağlamlaştırdı.

Sinan Özen ve Burcu Kartal Çifti

Evlilikleri yolunda giden çiftler

Evlilikleri yolunda giden çiftler arasında yer alan çiftlerden birisi de; Sinan Özen ve Burcu Kartal çiftidir. Geçen yıl haziran ayında nişanlanan çift, mayıs ayında evliliklerini resmileştirdi. Ünlü çiftin evliliği de örnek evlilikler arasında gösteriliyor.

  Aşırı Sevimli Bir İllüstrasyon Serisi: Hayattan 100 Gün

Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş Çifti

Evlilikleri yolunda giden çiftler

Nikah şahitliğini Necati Ateş, Nusret Kaan Tuğhan, Cansu Kurtçu, Selçuk Yöntem, Murat Deniz ve Elif Ebru Tezel’in yaptığı bu evlilik de yolunda giden evlilikler arasında yer almaktadır. Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş çifti, evlilikleri yolunda giden çiftler arasında yer almaktadır.

Tüm Türkiye’nin tanıdığı sevdiği ünlülerimizin Womist ekibi olarak mutluluklarının daim olmasını diliyoruz.

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: