Dizi aşklarına bir yenisi daha eklendi. Söz dizi oyuncuları Tolga Sarıtaş ile Aybüke Pusat yeni bir aşka yelken açtığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Gün geçmiyor ki yeni bir dizi aşkı gündemi meşgul etmesin, dizi aşklarına bir yenisi daha eklendi, sevilen Söz dizisi oyuncularından Tolga Sarıtaş ile Aybüke Pusat sessiz sedasız aşk yaşadıkları iddiası haberleri gündemi meşgul etmeye başladı.

İddiaya göre, ‘Söz‘ dizisinin yakışıklı üstteğmeni Yavuz’u canlandıran oyuncu Tolga Sarıtaş ile Aybüke Pusat set arkadaşlıklarını ileri götürerek yeni bir aşka yelken açtılar. Beraberliklerini gözlerden uzak yaşamaya dikkat eden çift bu nedenle genellikle bir araya gelmek için  İstanbul Anadolu Yakası’nda görüşmeyi tercih ediyorlar.

Duymayan Kalamasın programında yer alan habere göre; Genç çiftin geçen pazartesi Maslak’ta bir gece kulübünde gözlerden uzak eğlendiği iddia edildi. Çiftin olduğu mekanda bulunan görgü tanıklarının anlattıklarına göre gecede çok neşeli olan Tolga Sarıtaş ile Aybüke Pusat etrafında olup biten ile çok da ilgilenmeden eğlenmelerine devam etti.  Bir ara Tolga Sarıtaş, ceketini üşüyen  Aybüke Pusat‘a verdi ve bu sırada güzel oyuncuyu öptüğü görüldü.

Ardından birbirlerine sarılan Tolga Sarıtaş ile Aybüke Pusat samimi görüntüler verdi. Sarıtaş’la Pusat’ı görüntülemek isteyen diğer misafirlere mekânın güvenlik ekipleri müdahale ettiğide görgü tanıkları tarafından  iddia edildi.

Sürpriz aşkla ilgili gündeme gelen sevilen çift herhangi bir açıklama yapmadı.

Şimdi ünlü çiftin sevenleri bu aşkın gerçek olup olmadığını merak ediyorlar. Bu aşk ile ilgili yeni gelişmeler ve iddialar gündeme gelmeye devam edecektir. Tahmin ediyoruz ki diğer şahit olduğumuz dizi seti aşklarında da gündeme geldiği gibi acaba bu bir reklam aşkımı soruları da gündeme gelecektir. Biz genç çiftin aşklarının bu şekilde olduğunu düşünmüyor ve birbirine çok yakıştırdığımız çifte bizde mutluluklar diliyoruz.

  Ünlü Çiftlerin Yaşadığı Yerler

Daha önce de hakkında aşk iddiaları çıkmıştı.

Daha önce Güneşin Kızları dizisinde rol arkadaşı Hande Erçel ile Tolga Sarıtaş arasında da benzer aşk iddiaları çıkmış ama çift haklarında çıkan  iddiaları verdikleri bir röportaj ile red etmişlerdi.

 

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: