Kırmızı halı sadece Oscar Törenlerinde değil diğer farklı etkinliklerde de etkili bir şekilde gündemde olan bir etkinlik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kırmızı halı, dünyanın her yerinde bilinen bir ritüel olarak ön plana çıkmaktadır. Oscar Törenlerinde kırmızı halı üzerinde yürüyen birbirinden şık güzellerin hemen her sene gündem olduğu da bilinmektedir. Bu doğrultuda pek çok farklı ünlü kırmızı halıdaki kıyafetleriyle ön plana çıkmış durumdadır. Jennifer Lopez’den Rihanna’ya, Beyonce’den Bella Hadid’e kadar çok sayıda ünlü kırmızı halı üzerindeki kıyafetleriyle göz doldurdu. İşte kırmızı halının İlginç giyinenleri listesi;

 

Emily Ratajkowski

Paris Moda Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenmiş olan Vogue şovuna katılan Emily Ratajkowski, modelliğinin de etkisiyle oldukça cesur ve şık bir kıyafeti güzel bir şekilde taşıdı. 26 yaşında olan ünlü model, Jacquemus markalı beyaz elbisesiyle göz dolduruyor. Çoğu zaman cesur giysileri tercih eden ünlü model, bu sayede adından sıkça söz ettiriyor.

kırmızı halı

kırmızı halı

Rachel McAdams

Kırmızı halının ilginç giyinenleri listesinde yer alan Rachel McAdams, birbirinden ilginç ve cesur kıyafetleri tercih ediyor. Bu sayede hemen her davette gündemde olan McAdams, şıklığıyla da göz dolduruyor.

kırmızı halı

Irina Shayk

Ünlü Rus model Irine Shayk, Vanity Fair Oscar partisine katıldığı özel kıyafetiyle gündeme oturmuş durumda. Ünlü model Atelier Versace imzalı kıyafetiyle hafızalardaki yerini almış durumda.

kırmızı halı

kırmızı halı

Jennifer Lopez

Her zaman şık ve cesur giyinmeyi seven ünlülerden birisi de Jennifer Lopez. Ünlü star, pek çok farklı tasarımları oldukça güzel bir şekilde taşıyor. Bu özelliği ile kırmızı halı üzerindeki parıltısıyla göz dolduruyor.

kırmızı halı

Beyonce

Ünlü şarkıcı, kırmızı halının en ilginç giyinenleri listesinde yer alan bir ünlü olarak tanınıyor. 2015 yılında Met Gala için giymiş olduğu özel tasarım giysisi pek çok tasarımcının dikkatini çekmiş durumda. Givench tasarımı olan bu güzel kıyafet cesur bir kıyafet seçeneği olarak karşımıza çıkıyor.

  Balenciaga Resort 2018 Kadın Koleksiyonu

kırmızı halı

Rihanna

Rihanna 230 bin el işlemesiyle göz kamaştıran bir tasarımı 2014 yılında kırmızı halıda giymiş bir ünlü olarak hafızalara kazınmış durumdadır. Ünlü star, taş işlemeli kıyafetiyle yıllarca adından söz ettirmeyi başarıyor. Adam Selman imzalı kıyafetiyle tüm zamanların en iddialı kıyafetlerinden birisini giyen Rihanna, kırmızı halının en ilginç giyinenler listesine girmeyi hak ediyor.

kırmızı halı

Bella Hadid

69. Cannes film festivaline damgasını vuran Bella Hadid, çok riskli olan bu elbiseyi oldukça rahat taşımasının ve kırmızı halıya ayak bastığında ardı ardına deklanşöre basan basın mensuplarına frikik vermemesinin nedenini Stilist Elizabeth Sulcer anlattı. Sulcer’ın anlattığına göre elbise her ne kadar riskli görünse de aslında son derece korunaklıydı. Herhangi bir soruna yol açmaması için elbisenin içinde aynı renkte ipek bir iç çamaşırı dikilmiş olduğunu söyledi. Yani bir başka deyişle dış görünüşü elbise olsa da aslında Hadid’in giydiği tulum tarzı bir giysiydi.

kırmızı halı

 

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: