Yeni sezon güzellik trendleri, sürekli değişen bir yapıdadır. Saç, makyaj ,giyim gibi birçok konuda modaya ayak uydurmak istiyorsanız, yeniyi takip ettiğiniz kadar eskiyi de takip etmelisiniz. Çünkü eskiden moda olan güzellik trendleri yıllar geçse de işe yarayabilir, hatta tekrardan trend olabilir. Yeni sezon güzellik trendleri hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanız ve modaya uygun saç ve makyaj stillerini bilmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İşte yeni sezon güzellik trendleri…

 

Kaküllü Saç Modası

Bu yıl, saçlarda öne çıkan trend kaküller oldu. Saçlarınızda küçük ama cesur bir değişiklik yapmak istiyorsanız kakül kestirebilirsiniz. Kısa kaküllere cesaret edemiyorsanız yana atabileceğiniz kaküller tercih edin. Sizin için daha kullanışlı bir model olacaktır.

Kırmızı Ruj Modası

Bu sezon kırmızı rujlar sadece özel davetlerde tercih edilmeyecek. Artık günlük makyajınızda da kırmızı ruj kullanmaya başlayabilirsiniz. Her tonu bu sezonun trendi olan kırmızı rujlardan mat veya parlak, istediğinizi tercih edin!

Kuyruklu Eyeliner Modası

Kuyruklu eyeliner modası geri dönüyor. Bu sezon eyeliner kullanarak yaratılan kedi gözler, trendlerin başında yer alacak. Tek yapmanız gereken akmayan ve sürümü kolay bir eyeliner tercih etmek olacaktır.

Işıltılı Pantolon Modası

Işıltı ve parıltı modası pantolonlarla devam edecek. Kadife, payetli ve simli kumaşlar bu sezon da çok trend. Bu kumaşlardan tercih ettiğiniz ışıl ışıl pantolonları sade ve spor üstlerle giyebilirsiniz.

Doğal ve Dalgalı Saç Modası

Bu sezon, makyajın aksine doğal saçlar tercih edilmeli! Saçlarda doğal görünen dalgalar bu sezonun trendlerinden. Saç şekillendiriciler yardımıyla hacimli, ağırlaşmayan, doğallığını koruyan saçlarla stilinizi daha havalı bir hale getirebilirsiniz.

Yüksek Bel Modası

Hatırlarsanız 90’ların modası yüksek bel pantolon, bir dönem tekrardan parlamıştı. Yeni sezon güzellik trendleri içerisinde yerini koruyan, doğru kombinlerle sizi podyumda gibi hissettirecek yüksek bel pantolonu gardrobunuzdan eksik etmemenizde fayda var.

  Kilo Sorunu Olan Kadınları İnce Gösterecek Taktikler

İddialı Küpe Trendi

En çok tercih edilen aksesuarlardan olan küpeler, bu sene son derece büyük ve iddialı. Renkler, taşlar, hayvan figürleri ve geometrik şekiller küpelerin vazgeçilmez detayları olacak. Yaratacağınız sade stili, kocaman ve renkli küpelerle hareketlendirebilirsiniz.

Yorumlar

Başka Makale Yok
%d blogcu bunu beğendi: